Facebook Google+ Twitter

Wiosna w mieście. Bydgoszcz przeszła metamorfozę

Zimą Bydgoszcz była ponurym miastem, ale na wiosnę wszystko się zmieniło. Czarne i ponure drzewa zakwitły i wszędzie stało się ładnie i kolorowo. Dodatkowym atutem jest płynąca przez miasto Brda.

1 z 11 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Od kilku lat Bydgoszcz stara się wykorzystać płynącą przez centrum miasta rzekę i przyciągnąć turystów i pasjonatów sportów wodnych. fot. Marek Wiśniewski
Od kilku lat Bydgoszcz stara się wykorzystać płynącą przez centrum miasta rzekę i przyciągnąć turystów i pasjonatów sportów wodnych. fot. Marek Wiśniewski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Zupełnie podzielam wybór Torunia. Ale Bydgoszcz na zdjęciach piękna!

Komentarz został ukrytyrozwiń

no niby tak, coś w Bydgoszczy ładnego jest, ale polega to czasami na połączeniu piękna z ekstremalną brzydotą. niektóre miejsca są naprawdę okropne i zaniedbane. na szczęście dużo się dzieje i zmienia, dlatego też już niedługo powinno być całkiem przyzwoicie:) a tak żartując, to niektórzy mówią na moje miasto Brzydgoszcz:) Ale pewnie oni są z Torunia (nasze dwa miasta się trochę nie lubią, ale ja osobiście przepadam za Toruniem ze względu na krzyżackie ruiny i kościoły). Pozdrawiam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

PS Marku ale Bydgoszcz wcale nie jest ponurym miastem, nawet zimą :-) Piszę oczywiście z perspektywy "obcokrajowca", jednak mnie Twoje miasto nigdy nie wydawało się ponure, raczej pociągające, a miałem okazję bywać w nim i zimą i latem:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam duży sentyment do Bydgoszczy, szczególnie do Fordonu właśnie... Bardzo fajna mini galeria, ode mnie +5... i prośba o jeszcze :-) pozdrawiam serdecznie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki takim galeriom poznajemy w tym konkursie uroki wielu miast. Dziękuję za przyjemny i ciekawy ciekawy spacer po Bydgoszczy. Ładne miasto i ładna galeria ! Gratuluję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję! Jestem urzeczona! W czerwcu będę przejeżdżać przez Bydgoszcz, ale już będzie po wiośnie... i nie wiadomo, czy rzeczywistość dorówna zdjęciom!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pięknie w tej Twojej Bydgoszczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.