Facebook Google+ Twitter

Wiosna w mieście - potęga natury

Natura zdumiewa tajemnicą życia, które rodzi się nieraz w najmniej sprzyjających warunkach. Wystarczą pierwsze wiosenne dni, by przyroda podjęła na powrót swoje dzieło przywrócenia swej władzy nad odebraną jej przez człowieka przestrzenią.

1 z 18 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Wycięta brzózka, której pień zakorzenił się za rynną. Fot. Adrianna Adamek-Świechowska
Wycięta brzózka, której pień zakorzenił się za rynną.
Fot. Adrianna Adamek-Świechowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Samosiejki korzeniące się w obiektach, to z pewnością chluby administratorom nie przynosi. Ciekawe spojrzenie Autorki na tą stronę przyrody :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To prawda, że temat rodzi kontrowersje - można spojrzeć z dwóch stron.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, można sądzić, że żywotność drzewek wyrosłych na gruncie cegieł i zaprawy murarskiej sprzed stu lat jest ograniczona. Nie ma zmartwienia, że opanują one cały budynek. Przyroda przegra z człowiekiem na pewno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, takich drobiazgów się na co dzień nie zauważa. Jedne drzewa się wycina niepotrzebnie, a innych się nie dostrzega. Ale jest się z czego cieszyć, że przyroda sobie jakoś radzi mimo złej woli człowieka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję serdecznie za zainteresowanie. Muszę przyznać, że natura zadziwia mnie coraz bardziej..., choć przecież nie dzieje się nic nowego pod słońcem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W przyrodzie tak jest : jak ziarno trafi na podatny grunt, to kiełkuje i roślina rośnie. Ciekawa galeria...Pozdrawiam 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Człowiek przegrywa z siłami natury. Okazuje się ze zrobi co zechce. Galeria ciekawa i dająca dużo do myślenia. Wybuch zieleni nad dzikim stawem osiedlowym wręcz fenomenalny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Adrianno, ciekawa kontastacja i bardzo uważne obserwowanie przyrody. Tak, "życia nic nie zmoże", jak pisał klasyk Przybora. Ale... trzeba mieć oczy szeroko otwarte, żeby zauważyć takie szczegóły. Daję 5.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.