Facebook Google+ Twitter

"Wiosna w Twoim mieście". Opublikuj zdjęcie i wygraj aparat

Wiadomości24.pl i Admotion organizują konkurs fotograficzny pod hasłem: "Wiosna w Twoim mieście". Opublikuj zdjęcie i wygraj aparat". Do 10 maja 2013 r. czekamy na fotografie z miast, miejscowości, wsi, regionów, które stały się jeszcze piękniejsze, gdy przyszła wiosna. Autor najlepszej galerii otrzyma aparat fotograficzny ufundowany przez firmę Admotion.

 / Fot. screenZasady konkursu

Od 25 kwietnia do 10 maja 2013 r. możecie przesyłać do serwisu wiadomosci24.pl zdjęcia charakterystycznych miejsc, ciekawych imprez czy też ważnych wydarzeń z Waszych miast, do których zawitała wiosna, i które dzięki temu stały się jeszcze piękniejsze.

Mogą to być pojedyncze zdjęcia lub galerie złożone z wielu zdjęć, które, przypominamy, można dodać po rejestracji w serwisie i wybraniu w Panelu autorskim opcji Dodaj galerię.

Jako pierwszy tag, prosimy o wpisywanie: wiosna w mieście
Dział: Podróże

Zwycięzcę poznamy 13 maja. Autor najlepszej fotografii/galerii wybrany decyzją redakcji, otrzyma aparat cyfrowy Fuji ufundowany przez Admotion.

Ale to nie koniec. Głos oddamy też autorom W24, którzy od 13 maja do 27 maja będą mogli wybrać najlepszą wg nich fotografię/galerię. Zwycięzca w tej części konkursu otrzyma 200 zł brutto od Wiadomosci24.pl!

Czekamy na Wasze zdjęcia. Powodzenia!

Na informację o konkursie możecie trafić m.in. w trójmiejskiej Szybkiej Kolei Miejskiej, gdzie znajdują się ekrany Admotion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

ja pragnę zauważyć ,że każdy z nas widzi wiosnę inaczej jedni uważają,że tradycyjny piknik jest formą odmiany radości i widoku wiosny w swoim mieście przez totalne ożywienie niekoniecznie samą natura żaś inni wolą łąkę kwiaty oraz słońce w tle czy rower... Mnie podobają się imprezy kulturalne oraz właśnie pikniki gdzie widać prawdziwe ozywienie oraz radość ludzi i tonacje kolorystyczne ich ubiorów oraz zielone otoczenie ...Praktycznie mogłabym rzec,że każda impreza odbywająca się na mieście jest swojego rodzaju piknikiem który prowadzi do zainteresowania i gromadzenia ludzi wokoło siebie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Darek Szczecina 25.04.2013 14:02

Darku.... wszystko dookoła sie zmienia. Zrób zdjęcia dzisiaj a przekonasz się że są inne od tych robionych 2-4 lata temu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba jest na to rada, usunąć stara galerie i opublikować na nowo :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fuji a nie Fudji :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Krystyno, żeby wszystko było jasne, do konkursu zakwalifikowane zostaną materiały opublikowane po pojawieniu się powyższej informacji :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powodzenia :) ja już opublikowałam na w24 taką galerię link
pozdrawiam wiosennie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.