Facebook Google+ Twitter

Wiosna, wiosna! Również w środowisku mody

Pogoda dała się nam w tym roku we znaki, pomimo nadejścia kwietnia i marzeniach o cudownej wiośnie i cieple, którego nie możemy się doczekać. Jednak coraz częściej możemy ją spotkać np. w galeriach handlowych lub magazynach o modzie.

Ćwieki / Fot. http://www.flickr.com/photos/viva_la_kate/4300811064/Przede wszystkim tej wiosny będą przeważać dwa motywy, które zaczęły już pojawiać się na polskich ulicach pod koniec zimy. Mianowicie dla twardych dziewczyn i kobiet - motyw ćwieków i klasycznej czerni. Obecnie buty, torebki, paski, bluzki, a nawet spodnie zostały nimi ozdobione. Do tego świetnie kontrastują z ulubionym kolorem tych większych pań (i nie tylko) - czernią.

Panterka / Fot. http://www.flickr.com/photos/70651423@N00/4497067795/Kolejnym motywem jest przez niektórych wyśmiewana, a przez niektórych ukochana panterka. Początkowo pojawiła się głównie jako dodatek, czyli chusty, torebki, czy też paski. Obecnie w sklepach możemy przebierać również wśród panterkowych spodni, legginsów, bluzeczek, golfików i sukienek. Jednak, drogie Panie, nie przesadzajmy ani z jednym ani z drugim motywem, ponieważ jeśli przesadzimy, nasz ubiór może stać się naprawdę mało gustowny.

Oprócz powyższych motywów, które pojawiły się już właściwie w każdym miejscu w Polsce, możemy eksperymentować tej wiosny również z wszelkimi świecącymi się strojami. Złoto, srebro, granat, cekiny, wszystko co będzie odbijać światło. Jak mówią czasopisma z najnowszymi trendami - może świecić się wszystko, począwszy od butów po kurtki,
nawet bielizna.

Falbanki / Fot. http://www.flickr.com/photos/casscc/3366733900/Kolejnym trendem, już bardziej letnim, staną się falbanki i motywy kwieciste. Bluzki, najczęściej tylko na jedno ramię, by móc kusić tym drugim - nagim, a także krótkie spódniczki, które zwykle ubierają tancerki, specjalizujące się w tańcach latynoamerykańskich. Nawet sandały ozdobiono falbankami, czy też paseczkami, dzięki którym stały się jeszcze bardziej dziewczęce.

Koronki / Fot. http://www.flickr.com/photos/knittingguru/530343984/Jeśli falbanki, to także koronki. Kolczyki, buty, torebki, bluzeczki, topy, paski, sukienki i spódnice obszyte właśnie tym rodzajem dekoracji. Ciężko im się oprzeć, a więc drogie Panie, oprócz znanej nam już doskonale koronkowej bielizny, tej wiosny wyposażamy nasze szafy również w ubrania ozdobione właśnie koronką.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.