Facebook Google+ Twitter

Wipler: Polano mnie żrącym środkiem, kopano, użyto gazu. Złożę doniesienie

"Użyto wobec mnie gazu, kopano mnie w krocze, klęczano na mnie. Polewano mnie żrącym środkiem" - powiedział Przemysław Wipler. Poseł zapowiedział, że złoży doniesienie przeciwko funkcjonariuszom policji.

 / Fot. PAP/Paweł SupernakPrzemysław Wipler w lokalu przy ulicy Mazowieckiej w Warszawie świętował narodziny kolejnego, piątego już, dziecka. Pił alkohol, badanie wykryło 1,4 promila. Poseł twierdzi, że został brutalnie potraktowany przez policję po tym, jak chciał uspokoić awanturujące się osoby.

"Użyto wobec mnie gazu, kopano mnie w krocze, klęczano na mnie. Polewano mnie żrącym środkiem. Pali mnie całe ciało. Gdy powiedziałem, ze jestem posłem zostałem przewrócony na ziemię i skopany" - powiedział.

Wipler trafił do szpitala, gdzie lekarze zdiagnozowali m.in. uszkodzenie rogówki. Poseł zamierza złożyć doniesienie na funkcjonariuszy. "Moim zdaniem mamy olbrzymią liczbę tego rodzaju spraw w których policja przekracza uprawnienia. I dzieją się takie rzeczy jak w moim przypadku" - stwierdził.

Policja przedstawia inną wersję wydarzeń. Według funkcjonariuszy, to poseł był agresywny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Idiotyczne tłumaczenie tego p-osła.1,4 promila przy jego warunkach fizycznych,to on musiał wypić skrzynkę tego wina.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzysztofie ,usg , czy szukanie okazji do picia ?Jeśli chce się napić okazja zawsze się znajdzie .Obiecał żonie że przez całą ciążę nie będzie pił .[?] Piąte dziecko to nie okazja do aż takiego picia .Terlikowski napisał że powinien cieszyć się z żoną .
Inny z blogerów napisał na Twitterze że poseł Wipler ma problem alkoholowy . Jeśli tak , zmieniam spojrzenie na całą sytuację . Pan Wipler jest po prostu chory .Wymaga leczenia .
Musi wyrzec się alkoholu raz na zawsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Elu, jeszcze się piąty Wipler nie urodził, on świętował fakt, iż zdjęcie USG pokazało, że jego żona jest w ciąży. Teleexpress nadawał wypowiedź posła.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Immunitet nie chroni osób naruszających prawo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na portalu braci Karnowskich napisano że był na imprezie integracyjnej .
Tutaj można przeczytać że czcił narodziny 5 potomka . Dziwny zwyczaj do 4 rano balować z okazji narodzin dziecka .A kto opiekował się pozostałą czwórka ?
Ten " żrący płyn " to gaz pieprzowy do poskramiania agresywnych .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.