Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

42752 miejsce

Wipler: Tusk kłamał w sprawie Amber Gold. Mamy dowody

Według posła PiS, Przemysława Wiplera, Donald Tusk już od maja tego roku wiedział o nieprawidłowościach w firmie Amber Gold.

Sonda

Czy Donald Tusk kłamał w sprawie Amber Gold?

 / Fot. PAP/Leszek SzymańskiWipler zarzucił premierowi, że okłamał opinię publiczną mówiąc, że nie miał wcześniej tajnych danych w sprawie Amber Gold, i w związku z tym nie mógł uprzedzić swojego syna. Samą sugestię, że mógł tak uczynić, nazwał nieprzyzwoitością oraz nieuczciwością.

Na jakiej podstawie opiera swoje twierdzenie Przemysław Wipler?

Jak podaje niezalezna.pl, chodzi o notatkę jaką wysłał Paweł Graś do marszałek Sejmu, Ewy Kopacz. Według rzecznika rządu 24 maja 2012 r. ABW wysłało pismo do kancelarii premiera, w którym informowało o nieprawidłowościach w firmie Amber Gold.

Niektóre media pisały już, że Tusk o sprawie wiedział wcześniej, ale nie chciał jej upubliczniać przed Euro 2012.

Znajdź nas na Google+





Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (26):

Sortuj komentarze:

Nielot Fruwający
  • Nielot Fruwający
  • 05.09.2012 13:56

Do Pana Grzegorza
Pyta Pan, czy "Wiedział i nie ostrzegł syna?" Trudno powiedzieć, co wiedział premier. W każdym razie gdyby on był świadomy zagrożenia, odwiódłby syna od zatrudnienia się u oszusta, bo to jednoznacznie oznaczałoby wybuch afery- wcześniej czy później. Myśli Pan, że syn wtopił ojca świadomie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tuskoszołom
  • Tuskoszołom
  • 05.09.2012 11:05

Helloł! :D Tusk jest najlepszym premierem, Kłamczyński jest gupi! Nie głosujcie na PiS, bo oni są mohery, a my są oświecone ludzie. Takie mondre, że hohoho :) A PiSy są gupie. I dlatego powinniście być za Platformo Obywatelsko no bo to eórpejska jest partia. My jesteśmy fajni, oni nie są fajni.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Brak słów
  • Brak słów
  • 05.09.2012 10:59

Do tego platfusowego oszusta nikt mnie już nie przekona. Niech naikwniaki głosują na jego watahę, bo ktoś kto zna się na polityce i historii tego nie zrobi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 05.09.2012 09:23

Przestępcza grupa rządowa z Tuskiem na czele utajniła notatkę o mafijnej działalności Amber Gold i tym samym naraziła ,tysiące obywateli na ogromne straty finansowe ,nie mówiąc o stratach moralnych.

Tak działa Amberpaństwo pod szyldem Platformy !

Komentarz został ukrytyrozwiń
marian38
  • marian38
  • 05.09.2012 07:42

Wiedział nie powiedział,czy to aż takie ważne?Grupa chciwych utopiła swoje (?) pieniądze i tyle.Winnych trzeba szukać w rządzie,śmiech i zgorszenie.Boże jakich mamy durni w tym pisie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan Kowalski
  • jan Kowalski
  • 05.09.2012 07:28

Najważniejszym zadaniem "braciszków" Klasztoru PiS jest szukanie "haków'"na rząd, a szczególnie Tuska. Takie zadnie dał im przeor o. Kłamczyński

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 05.09.2012 03:01

Arkadiusz Gębka Wczoraj 14:42 - link
ale'ś się chłopie intelektualnie napracował.
weź se dłuższy urlop. co nieco zregeneruj

Jolka Wczoraj 15:20 - "A jak Wipler kłamie ..."
odpowiadam - Ocena: 1 8

rzecznikprasowy Wczoraj 14:50 - synku, mylisz prawdę z prawdomównością
prawda jest jedna
prawdomówności - przynajmniej trzy-
1. p. oparta na prawdzie(wyrażająca prawdę) - niestety ale to Pan Kaczyński
2. p. okazjonalna - to zdecydowana większość Polaków
3. p. tuskowa (zwana tuskoleniem) czyli p.goowno warta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A kiedy nie kłamał?Jak mówił o "zielonej wyspie"?Panie Tusk-dymisja zakończy to pajacowanie.Czas już na to.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad  Rem
  • ad Rem
  • 04.09.2012 15:35

Hi hi hi ,,,,wiedział i nie powiedział , młodemu ? Jakiś absurd . Ale jak widzę pislamiści wzięli oddech i huzia co klawisz wyklepie . Tyle waszego !

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Jolka
  • Jolka
  • 04.09.2012 15:20

A jak Wipler kłamie na temat Tuska ...mam na to dowody !!!