Facebook Google+ Twitter

Wirtualna Przymierzalnia Timberland

Jak w prosty sposób przymierzyć ubranie pokazano w ostatni weekend (25.10.2014) w salonie Timberland w Galerii Mokotów. Stworzona przez Lemon&Orange wirtualna przymierzalnia podbiła serca mężczyzn. Akcję wspierała również Dorota Williams!

Wirtualna Przymierzalnia Timberland stworzona przez lemonorange.pl / Fot. lemonorange.plDzięki zabawie z Kinectem Panowie sprawnie kreowali swój nowy styl. Na jeden dzień witryna salonu Timberland zamieniona została w interaktywną przymierzalnię. Działanie urządzenia polegało na śledzeniu postaci oraz analizie jej ruchów w czasie rzeczywistym. Na 80-calowym ekranie, za pomocą własnych gestów użytkownik mógł odpowiednio zmieniać elementy odzieży: kurtki i bluzy, spodnie oraz buty. Mógł również dobrać scenerię, w której się znajdował: wielkomiejskie przestrzenie, ulice, parki. Na każdym etapie tworzenia kreacji, można było powrócić do poprzedniego ekranu, by dokonać zmian.

Zobacz jak działała Przymierzalnia Timberland!

Proces stylizacji kończył się wysłaniem stworzonej kreacji na podany adres mailowy użytkownika, a także umieszczeniem jej w dedykowanej galerii na fanpage Timberland Polska. Swoim nowym imagem użytkownik mógł podzielić się również ze znajomymi na Facebooku, poprzez specjalny link zawarty w mailu.


Wirtualne przymierzalnie to dobry sposób, by wspierać zakupy i sprawdzają się na etapie poszukiwania nowego elementu naszej garderoby. Dla tych, którzy nie mogli skorzystać z wirtualnej Przymierzalni w Galerii Mokotów, przygotowujemy również aplikację na Facebooka. Już niedługo na fanpage Timberand Polska pojawi się specjalna aplikacja wirtualnej Przymierzalni Timberland przygotowana przez Lemon&Orange. Każdy użytkownik będzie mógł stworzyć własne modowe kreacje, wybierając ubrania z bogatej kolekcji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.