Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14260 miejsce

Wirtualne rekonstrukcje prehistorycznych zwierząt, czyli Stadion Narodowy zaprasza do Oceanarium 3D

Chcesz odkryć prehistoryczne gady, ryby i ssaki oraz piękno morskich głębin? Wystarczy wybrać się do Oceanarium Prehistorycznego na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 / Fot. screen/vimeoOceanarium Prehistoryczne 3D to nowe miejsce na edukacyjno - rozrywkowej mapie Warszawy, gdzie zobaczymy wirtualne rekonstrukcje prehistorycznych zwierząt, które żyły w głębinach oceanu od około 350 milionów do 1,5 miliona lat temu.

Jak podkreśla organizator wystawy " w Oceanarium można obejrzeć m.in. megalodona, plezjozaura, dunkleosteusa, szonizaury oraz inne gatunki. Wszystkie pływające w Oceanarium gady, ryby i ssaki prehistoryczne zaprezentowane są w swoich naturalnych wymiarach".

Zobacz także: How Polish Are You? Na amerykańskim serwisie BuzzFeed każdy może sprawdzić,czy jest...Polakiem

Rolę akwariów pełnią duże ekrany wyświetlające obraz w 3D. Organizatorzy gwarantują także specjalny system nagłośnienia, który zapewni niesamowite wrażenia dźwiękowe.

Dużą atrakcją jest z pewnością sala poświęcona megalodonowi, który był największym drapieżnym rekinem. "W Oceanarium dzięki zastosowaniu technologii kina 5D niczego niespodziewający się goście przeżywają atak prehistorycznego potwora. Drapieżnik "rozbija" szybę akwarium, podłoga zaczyna się trząść a ze ścian tryska woda. Atak zapewnia duży zastrzyk adrenaliny i niezapomniane wrażenia na koniec wizyty w oceanarium" - przekonują organizatorzy.

Oceanarium zlokalizowane jest na Stadionie Narodowym w Warszawie tuż przy recepcji głównej, na wysokości bramy numer 1. Oceanarium czynne jest 7 dni w tygodniu, w godzinach 10.00 - 21.00.

Bilety:

Normalny: 20 zł
Ulgowy: 17 zł
Grupowy: 16 zł (powyżej 10 osób).Źródło:stadionnarodowy.org.pl


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.