Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10263 miejsce

Wirtualne Złote Tarasy w Krakowie

Kolejna ważna inwestycja w Krakowie! Nad brzegiem Wisły trwa budowa... no właśnie, czego?

Wirtualna budowa / Fot. Google Maps, print screen by Gosia RadkiewiczNad samą Wisłą, między mostem Kotlarskim a stopniem wodnym "Dąbie" powstają krakowskie Złote Tarasy! To doskonała wiadomość dla naszego miasta. Nie godzi się, żeby w Warszawie stało coś, czego nie ma w Krakowie. Nasze Złote Tarasy będą większe, lepsze i jeszcze bardziej złote! A poza tym nigdy dosyć nowych centrów handlowych, prawda?

Tyle że plac budowy Złotych Tarasów istnieje tylko w wirtualnym świecie. A konkretniej - w świecie Google Maps (patrz ilustracja). W rzeczywistości we wskazanym miejscu jest realizowana inna inwestycja - Wiślane Tarasy. Złote, Wiślane, czy Dębowe (tam, gdzie mieszka Piotr Kupicha) - czy to w dobie swobodnej zabawy nazewnictwem osiedli jest jeszcze jakaś różnica?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Opon
  • Opon
  • 15.02.2011 21:14

Bo to w hipermarketach (tesco itp.) jest najtaniej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety znów powstaje coś dla ludzi mobilnych. Komu będzie się chciało tam wędrować na butach? Z moich obserwacji wynika, że największy ruch jest chyba w Galerii Krakowskiej. Zastanawia również jedno. Ludzie się skarżą jak im źle, nie mają pieniędzy, a hipermarkety puchną w szwach. Jak to jest, że tak biedne społeczeństwo, robi zakupy właśnie w tych olbrzymich sklepach?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.