Facebook Google+ Twitter

Wirtualny Lubartów dostępny w sieci

Ponad 38 miejsc, w których można zwiedzić Lubartów dostępne jest już w sieci. Wirtualny Lubartów dostępny jest na stronie www.panoramy.lubartowa.pl.

 / Fot. panoramy.lubartowa.plWirtualną podróż można zacząć od dobrowolnie wybranego jednego z dostępnych miejsc. Autorzy strony przygotowali ponad trzydzieści osiem punktów z których można obejrzeć miasto.

Wystarczy wejść na stronę www.panoramy.lubartowa.pl i wybrać jedną z dostępnych na mapie lokalizacji. Po chwili załaduje nam się obraz i możemy rozpocząć oglądanie miasta.
 / Fot. panoramy.lubartowa.pl
- Taka wirtualna podróż możliwa jest dzięki wykorzystaniu panoram sferycznych. Wystarczy, że myszką wskażemy kierunek, w którym chcemy się obrócić - mówi Radosław Czarnecki, autor strony. W przygotowaniu mamy kolejne miejsca, które chcemy pokazać internautom. Zależy nam, żeby miasto mogli zobaczyć też ci, którzy nie mogą przyjechać do Lubartowa - dodaje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

moim zdaniem za wiele miejsc w Lubartowie nie ma do zwiedzania, oczywiście Pałac Sanguszków pewnie jakiś kirkut(jak jeszcze istnieje), i kościół i nic więcej

Ale może się mylę...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.