Facebook Google+ Twitter

Wirtualny śmietnik bez dna

Wielokrotnie spędzając kilka godzin w Internecie znajduję masę przeterminowanych treści, prymitywnych, wulgarnych lub "niesmacznych" stron. Niech wreszcie ktoś to "wysprząta"!!!

Jak napisałam powyżej, istnieje masa stron, które należałoby "zresetować". Piszący te strony są sprytni o tyle, że co rusz zmieniają adres na nowy tzw. "tymczasowy" i świetnie się bawią...
Bądź też publikują "coś" co jest niezgodne z logiką, ale nieuregulowane prawnie i człowiek zanim dotrze do poszukiwanej treści jest już zmęczony "uciekaniem" czy też "przeprawianiem się przez ten potworny bałagan w Internecie.

Oto strona, która "wisi" w sieci od 3,5 roku! Czy to mało, by jakiś etatowy obserwator sieci "trafił" na nią!? Link do w/w żałosnej strony

Dla poszukujących pracy np. po wpisaniu w google jakiegokolwiek sformułowania związanego ze słowem "praca" między wierszami wyskakuje kilka linków m.in: "Praca dla Debili" lub też przy wpisaniu jakiegokolwiek zawodu (np. nauczyciel matematyki), w linku reklamowym pojawia się "oferta":
Praca nauczyciel matematyki

Nie wspominając już o fakcie, że wiele stron internetowych przypomina śmietnik z ofertami pracy z przed lat, co jest niesłychanie zniechęcające... Co również w nie mniejszym stopniu dotyczy ogłoszeń o tematyce - "kupię", "sprzedam", "wynajmę", itd.

Ctrl Alt Del...Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.