Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17323 miejsce

Wirtualny spacer po Częstochowie

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-08-31 22:01

Częstochowa sprawiła niespodziankę mieszkańcom: 40 interaktywnych panoram, które można oglądać w internecie. Podczas wirtualnej podróży po mieście użytkownik może udać się w wybrane przez siebie miejsca, nie wychodząc z domu

 

 

Dzięki internetowym panoramom do Częstochowy można podróżować przez Internet / Fot. Tomasz PiekarskiPanoramy można zobaczyć na oficjalnej stronie Częstochowy www.czestochowa.pl . Wirtualny spacer dostępny jest od 26 sierpnia, czyli   Dnia Święta Miasta. Urzędnicy mają nadzieję, że na strony będą zaglądać zarówno turyści i pielgrzymi, jak i mieszkańcy Częstochowy.

Wśród   40 panoram znalazł się m.in. widok miasta z wież i budynków jasnogórskich,  Alei Najświętszej Maryi Panny, placu Biegańskiego, ratusza, czy Teatru im. Adama Mickiewicza. Panorama nie wyświetla czasu rzeczywistego, tak jak kamera, a zdjęcie, które można dowolnie odwracać.

Czętochowa jest kolejnym miastem w Polsce, które umożliwiają mieszkańcom i gościom chodzenie internetowymi ścieżkami. Wirtualne panoramy posiadają już m.in. Toruń, Inowrocław, Frombork, Piła i Bochnia. A jak jest w Twoim mieście?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wspaniale, co raz więcej wirtualnych miast. Ja sam zabrałem się ostro do pracy i robię ostro zdjęcia, w chwili obecnej panoramy sferyczne Torunia. zapraszam na Wirtualną wycieczkę po Toruniu. www.torun.panoramy.net.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.