Facebook Google+ Twitter

Wirus świńskiej grypy w szkole podstawowej

U dwóch uczniów szkoły podstawowej na Ursynowie stwierdzono obecność wirusa A/H1N1.

Zakaz odwiedzin wprowadzono w Szpitalu Wojewódzkim w Przemyślu. Na tamtejszy oddział zakaźny trafiły 4 osoby z podejrzeniem grypy typu A/H1N1. / Fot. Darek Delmanowicz/PAPJak podaje gazeta.pl, we wtorek u dwóch uczniów szkoły podstawowej na Ursynowie stwierdzono obecność wirusa A/H1N1. Dzieci nie przebywały za granicą. Wirusa złapały prawdopodobnie na mieście.

Na lekcje w klasie liczącej 20 uczniów przyszło jedynie pięć osób. Pozostałe cierpią na objawy grypowe. Ich stan zdrowia jest monitorowany.

Czytaj więcej: gazeta.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

A ja na razie nie mam zdania co myśleć o decyzji w sprawie szczepionek - sezonową grypę mam już za sobą na razie żyje to chyba dobrze. A co ma być to i tak będzie, aczkolwiek jeśli chodzi o zamknięcie granic to jestem za.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.11.2009 21:27

Słusznie napisała Livia ja dodam tylko, że media przeginają :) Grypa była, jest i będzie jak nie zawrzemy paktu z pszczółkami link nie ustrzeżemy się jej. Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego nie nagłaśnia się sprawy o wzroście zachorowań na gruźlicę w naszym kraju? Zaledwie śladowe wzmianki o tym i tylko przy okazji gdy nakryją kogoś kto handluje psim smalcem ( lekarstwo na gruźlicę ) Czyżby problem epidemii grypy miał odwrócić uwagę społeczeństwa od ważniejszych spraw, nie tylko gruźlicy???

Komentarz został ukrytyrozwiń

"I wyjątkowo zgadzam się z minister Kopacz, nie powinniśmy stosować szczepionek, których skutków ubocznych do końca nie poznaliśmy, bo może to przynieść więcej szkody niż pożytku." tak, z tym również się zgodzę

Komentarz został ukrytyrozwiń

I wyjątkowo zgadzam się z minister Kopacz, nie powinniśmy stosować szczepionek, których skutków ubocznych do końca nie poznaliśmy, bo może to przynieść więcej szkody niż pożytku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla mnie to wszystko jest tylko medialną paniką i niczym więcej. Zawsze ludzie w tym okresie chorowali na grypę, od zawsze były przypadki śmierci w związku z powikłaniami po zwykłej sezonowej odmianie. Odpowiednie dawki odpoczynku, zdrowe odżywianie (dużo owoców i warzyw) i nie przegrzewanie się- najlepszy sposób na choroby okresu jesień/zima. Miód i cytryna też nie zaszkodzą. Zdrowia! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

pomagamy innym czyszcząc sobie magazyny; można pomagać, ale najpierw trzeba zadbać o siebie

Komentarz został ukrytyrozwiń

fajnie:D szkoły zamkną
już to widzę xD

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pawle, poproszę o cytat w którym Kopacz coś takiego powiedziała. Nie zrozumiałeś jej albo siejesz propagandę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I niech dalej pani Kopacz mówi że Polskę wirus A/H1N1 ominie.
Nie wierzcie politykom!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Minister Kopacz powiedziała, że producent wymyślił sprytną klauzule w umowie, że nie odpowiada za skutki uboczne swoich szczepionek, więc Kopacz zaproponowała sprzedaż w aptekach - jeśli ktoś chce to kupi na własne ryzyko - ale producent nie zgodził się, chce aby to rząd kupił hurtem dla wszystkich obywateli i wziął na siebie odpowiedzialność.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.