Facebook Google+ Twitter

Wisła Can-Pack Kraków gotowa do nowego sezonu

Podczas wczorajszej konferencji prasowej nowe zawodniczki odebrały z rąk generalnego menadżera zespołu, Piotra Dunin-Suligostowskiego, nowe trykoty. Przed wiślaczkami trudny start, gdyż nie miały wiele czasu na dotarcie się w nowym składzie.

Wisła Can-Pack Kraków gotowa do nowego sezonu / Fot. Sławomir OstrowskiPierwszy mecz w sezonie odbędzie się 1 października 2011 roku i dostarczy kibicom wielu wrażeń, ponieważ rywalem Can-Packa Kraków będzie Lotos Gdynia. Zespół doskonale znany wiślaczkom z wielu spotkań. Niewątpliwym atutem krakowianek w tym starciu będzie występ Eweliny Kobryn, która zasiliła szeregi Wisły Can-Pack Kraków po powrocie z WNBA.

Z nieukrywanym napięciem kibice czekają na przyjazd do Polski innej zawodniczki, Amerykanki Nicole Powell, która czeka już tylko na wizę. Czy uda się dopiąć formalności przed pierwszym meczem, tak, by Nicole mogła wystąpić już w sobotnim meczu?Wisła Can-Pack Kraków gotowa do nowego sezonu / Fot. Sławomir Ostrowski

Do gry w krakowskim zespole sposobi się również Australijka Erin Phillips, która jeszcze wczoraj rozegrała mecz w barwach Indiana Fever w rozgrywkach WNBA. Na przyjazd Erin z pewnością czeka większość męskiej części fanów kosza.

Jak zapewniał podczas konferencji Piotr Dunin-Suligostowski, Can-Pack zamierza walczyć o najwyższe laury, w tym o obronę tytułu Mistrza Polski oraz sukces w Eurolidze w postaci udziału w turnieju Final Eight.

Trener Wisły Can-Pack Kraków, Jose Hernandez, do rozpoczynającego się sezonu podchodzi z rozwagą, czego dowodzi jego wypowiedź podczas wczorajszej konferencji prasowej. - Nadal mamy przed sobą wiele pracy, gdyż nie mieliśmy tyle czasu na przygotowania w pełnym składzie, co inne ekipy. Czeka nas wiele spotkań, co kilka dni.

Wisła Can-Pack Kraków gotowa do nowego sezonu / Fot. Sławomir OstrowskiWisła Can-Pack Kraków gotowa do nowego sezonu / Fot. Sławomir OstrowskiWisła Can-Pack Kraków gotowa do nowego sezonu / Fot. Sławomir OstrowskiWisła Can-Pack Kraków gotowa do nowego sezonu / Fot. Sławomir OstrowskiWisła Can-Pack Kraków gotowa do nowego sezonu / Fot. Sławomir OstrowskiWisła Can-Pack Kraków gotowa do nowego sezonu / Fot. Sławomir OstrowskiWisła Can-Pack Kraków gotowa do nowego sezonu / Fot. Sławomir Ostrowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.