Facebook Google+ Twitter

Wisła Kraków straciła bramkarza

Drugi bramkarz Wisły Kraków, Ilie Cebanu obecnie trenuje z Rubinem Kazań, na zgrupowaniu w Turcji. Wszystko na to wskazuje, że zostanie zawodnikiem rosyjskiego klubu.

 / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c2/Sogndal-Viking_1.jpgCebanu wykupił swój kontrakt, ważny do czerwca 2010 roku za 50 tys. euro. Dzięki temu jest już wolnym zawodnikiem. Mołdawianin w zespole Białej Gwiazdy był bramkarzem rezerwowym. Zastępował podstawowego goalkeepera Wisły, Mariusza Pawełka tylko wtedy, gdy Polak leczył kontuzję. Pozycja drugiego zawodnika na tej pozycji nie zadowalała Cebanu.

-Moim celem jest gra w pierwszym składzie. Trening to trening, ale nic nie zastąpi meczu- zawsze podkreślał Mołdawianin i od dawna nie ukrywał, że chce zmienić otoczenie. Najprawdopodobniej trafi do Kazania, chociaż otrzymał też propozycję gry w jednym z tureckich klubów.

Teraz Wisła na gwałt potrzebuje nowego bramkarza. Bliski podpisania kontraktu z mistrzem Polski jest Adis Nurković, który był już latem na testach w Krakowie.

- Bronił pewnie i dobrze - mówił trener Maciej Skorża po sparingu z NK Rijeka.

Transfer zależy tylko od kwoty, jaką Wisłą miałaby zapłacić za zawodnika Bośni i Hercegowiny. Jeżeli cena będzie zbyt wygórowana, to do Wisły wróci Marcin Juszczyk, który występował w zespole Białej Gwiazdy. Jak sam przyznał, chętnie ponownie spróbowałby swoich sił w zespole mistrza Polski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.