Facebook Google+ Twitter

Wisła Kraków testuje nowego zawodnika

Jan Frederiksen, bo o nim mowa, jest testowany przez sztab Białej Gwiazdy. Obecnie przebywa wraz z pierwszą drużyną z Krakowa na obozie w Słowenii.

Duńczyk jest lewym obrońcą. Ma 30 lat i ostatnio występował w Brøndby IF. Po zakończeniu obecnego sezonu nie zdecydował się na przedłużenie wygasającej umowy i został wolnym zawodnikiem. Od końca czerwca był testowany m.in. przez FSV Frankfurt, który występuje w 2. Bundeslidze. Mimo pozytywnych opinii, jakie tam zebrał zarząd klubu, nie zdecydował się na podpisanie z nim umowy.

Teraz szansę na angaż dał mu trener Michał Probierz. - Jan będzie z nami do końca obozu, ma szansę zagrać w dwóch meczach, które będą dla niego swoistym sprawdzianem - można przeczytać na oficjalnej stronie krakowskiego klubu. Bardzo więc prawdopodobne, że z powodu braku klasycznego lewego obrońcy zarząd będzie zmuszony, aby go zaangażować. Po odejściu Júniora Díaza do FSV Mainz 05 i Dragana Paljića do Heraclesa Almelo oraz oddalającej się możliwości zaangażowania Piotra Brożka i Dudu Paraiby transfer Frederiksena wydaje się być bardzo prawdopodobny. Jeżeli do niego dojdzie, zapewne będzie on podstawowym zawodnikiem.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.