Facebook Google+ Twitter

Wisła Kraków wyjechała na kolejny obóz przygotowawczy

Drużyna Wisły Kraków w środowy poranek wyleciała na kolejny obóz przygotowawczy, tym razem do Turcji. Pierwszego zgrupowanie w Hiszpanii Wiślacy nie zaliczą do udanych. Przegrali wszystkie mecze i nie zdobyli ani jednej bramki.

Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Fussball.jpg&filetimestamp=20091127205309Po pierwszym zgrupowaniu w Hiszpanii trener Maaskant był zadowolony z tego, jak jego drużyna przepracowała cały obóz. Jedyne, co trenera Wisły rozczarowało, to wyniki zespołu.

Wisła na zgrupowaniu w Hiszpanii wzięła udział w turnieju Copa Del Sol. Rozegrała trzy mecze.
Pierwsze spotkanie przegrała 2:0 z norweskim Aalesunds FK. Następne spotkanie rozegrała z Valerengą Oslo przegrywając 4:0. Na koniec Wiślacy przegrali z Molde FK 2:0.

To nie było udane zgrupowanie dla Wisły, która przecież dokonała kilku ciekawych wzmocnień.
Do klubu z Krakowa trafili w tym oknie transferowym Kew Jaliens, Osman Chavez, Serge Branco, Maor Melikson, Michaił Siwakow, Dragan Paljic, Cvetan Genkov, Andres Lorenzo Rios. Także w ostatnich dniach z klubem przy Reymonta związał się bramkarz z Estonii Siergiej Pareiko, który podpisał kontrakt na półtora roku. Jest reprezentantem kraju. Ostatnio grał w takich klubach jak Rotor Wołgograd i Tom Tomsk.

Trener Robert Maaskant na zgrupowanie do Turcji zabrał 24 piłkarzy. W kraju pozostał tylko Serge Branco, który trenuje indywidualnie z Filipem Piętą. Do treningów powraca Rafał Boguski. Jest szansa, że wystąpi w jakimś meczu kontrolnym nad Bosforem.

Kadra na zgrupowanie w Turcji:

bramkarze: Milan Jovanić, Filip Kurto, Sergiej Pareiko
obrońcy: Gordan Bunoza, Łukasz Burliga, Osman Chavez, Erik Cikos, Kew Jaliens, Mateusz Kowalski, Dragan Paljić
pomocnicy: Nourdin Boukhari, Łukasz Garguła, Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Wojciech Łobodziński, Patryk Małecki, Maor Melikson, Michail Sivakov, Radosław Sobolewski, Cezary Wilk
napastnicy: Rafał Boguski, Cvetan Genkov, Andres Rios, Maciej Żurawski

Pierwszy mecz Wiślacy rozegrają 12 lutego z Bate Borysów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.