Facebook Google+ Twitter

Wisła oczami dzieci - jak malowana

W ramach programu "Temat rzeka", w czwartek na terenie ośrodka Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego przy ulicy Wioślarskiej, odbył się festyn dla najmłodszych, który reporter Wiadomości24.pl odwiedził z kamerą.

Temat rzeka o wspólna inicjatywa dziennika Polska i TVP Warszawa. / Fot. Temat rzekaImpreza rozpoczęła się o godzinie 11.00. W jej trakcie dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych mogły brać udział w specjalnie dla nich zorganizowanych grach i zabawach: malowaniu wielkiego obrazu Wisły, zajęciach prowadzonych przez fotografów dziennika "Polska" i malowaniu twarzy zorganizowanego przez warszawską straż miejską.

Zabawa trwała do godziny 15.00 . Na zakończenie dzieci mogły z bliska obejrzeć łódki używane przez zawodników WTW, porozmawiać ze sportowcami (między innymi reprezentantką Polski, medalistką Mistrzostw Świata Kamilą Soćko - zobacz wywiad dla Wiadomości24), zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Celem imprezy było promowanie rodzinnego spędzania wolnego czasu nad Wisłą i przyjazne dla dzieci przekazanie wiedzy o królowej polskich rzek oraz żyjących w jej okolicach zwierzętach.

"Temat Rzeka" to wspólna inicjatywa dziennika "Polska" i TVP Warszawa. Jej celem jest wzbudzenie debaty publicznej na temat szans, zagrożeń i przyszłości Wisły.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.