Facebook Google+ Twitter

Wisła Płock przedstawiła nowych zawodników

Vegard Samdahl, Aleksiej Peskov, Lars Moller Madsen, Joachim Backstrom, Dimitry Kuzelev oraz Arkadiusz Miszka od nowego sezonu będą zawodnikami Wisły Płock. Dziś przed budynkiem Centrum Administracji PKN ORLEN odbyła się ich prezentacja.

Od lewej: Lars Moller Madsen, Dimitri Kuzelev, Arkadiusz Miszka, Vegard Samdahl, Joachim Backstrom / Fot. Michał WojdaVegard Samdahl i Lars Moller Madsen to zawodnicy ze światowej czołówki piłki ręcznej. Samdahl to 31-letni rozgrywający. Jest kapitanem reprezentacji Norwegii, z którą rozegrał 29 spotkań. Lars Moller Madsen ma 28 lat i jest lewym rozgrywającym. Od sześciu lat reprezentuje Danię na arenie międzynarodowej. Oprócz nich w Wiśle zagrają także inni znani zawodnicy. Aleksiej Peskov gra na prawym rozegraniu. Podczas gry w lidze rosyjskiej czterokrotnie sięgał z zespołem po tytuł mistrza kraju. Joakim Backstrom - lewoskrzydłowy, który w 2007 zdobył z drużyną młodzieżową mistrzostwo świata, a poza tym zadebiutował już w reprezentacji Szwecji. Dimitry Kuzelev to były reprezentant Rosji.

Lars Moller Madsen jest zawodnikiem, który jako ostatni przyszedł do Wisły. Jego transfer został okrzyknięty największym w historii polskiej ligi. Duńczyk jest bowiem znany w ligach europejskich, a także reprezentuje swój kraj. / Fot. Michał WojdaPrezentacja nowych zawodników wicemistrzów Polski odbyła się dziś o godzinie 14.30 przed budynkiem Centrum Administracji PKN ORLEN. Na początku każdy z zawodników został zaprezentowany osobno. Wszyscy gracze mówili o powodach przyjścia do Wisły.
- W tym sezonie Wisła musi być na szczycie. Przyszedłem do niej, ponieważ stoją za nią poważni sponsorzy. Poza tym słyszałem dużo dobrego o klubie i kibicach - mówił Lars Moller Madsen.

Fotogaleria

Mecz pomiędzy młodymi graczami Orlen Mini Handball Ligi a nowymi graczami Wisły. / Fot. Michał WojdaPo krótkim przedstawieniu sylwetek graczy, nowe nabytki Wisły zmierzyły się na specjalnie przygotowanym boisku z młodymi reprezentantami Orlen Handball Mini Ligi. Funkcję sędziego objął trener wicemistrzów Polski - Flemming Oliver Jensen.

Po meczu kibice mogli zrobić sobie zdjęcie z zawodnikami, a także uzyskać ich autograf lub też po prostu porozmawiać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.