Facebook Google+ Twitter

Wisła Płock w żałobie

Na cmentarzu komunalnym w Płocku, 8 października odbył się pogrzeb byłego zawodnika Wisły Płock - Jerzego Wojneckiego. Na ceremonii pożegnania zjawili się przedstawiciele Wisły, zawodnicy, kibice oraz działacze innych klubów.

Tragedia wydarzyła się w nocy z piątku na sobotę. Kierujący hondą mieszkaniec Płocka o godzinie 4 nad ranem zjechał nagle na lewą stronę drogi i uderzył z dużą prędkością w przepust wodny. Miał 34 lata.

Jerzy Wojnecki pochodził z Nowego Sącza. Występował w takich klubach jak: Legia Warszawa, Hutnik Kraków, Zagłębie Lubin, Arka Gdynia i Wisła Płock. Na boiskach ekstraklasy wystąpił 149 razy. Popularny Jerry grał w Wiśle w latach 1999-2003, rozgrywając w jej barwach ponad 50 spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej.

W imieniu całego zarządu klubu z Płocka Jerzego Wojneckiego pożegnał Tadeusz Świątek, dyrektor sekcji piłki nożnej: -Taka nagła, dramatyczna śmierć budzi u niektórych sprzeciw, na pewno wszystkich zmusza do zadumy. [...]Jako dyrektor sekcji piłkarskiej Wisły, żegnam cię Jerzy w imieniu obecnych zawodników, pracowników i kierownictwa Wisły. Jako Tadeusz Świątek, żegnam Cię i dziękuję za wszystko co zrobiłeś dla Wisły. Przy Łukasiewicza 34 nigdy o Tobie nie zapomnimy.

źródło:Wisła Płock

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.