Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

52834 miejsce

Wisła wiosną na Reymonta!

Jeszcze do niedawna kibice Wisły Kraków obawiali się, że z powodu remontu stadionu nie będą oglądali swoich ulubieńców na stadionie im. Henryka Reymana. A jednak będzie to możliwe...

Z prawej trybuny A i B, które już wkrótce zostaną wyburzone. / Fot. Remigiusz SzurekDziś w Urzędzie Miasta Krakowa podpisano umowę, na mocy której firma Polimex- Mostostal zajmie się budową trybuny C (wzdłuż boiska), rozbiórką trybun A i B, a także budową ścianki szczelinowej.

Jednak najważniejszą informacją jaka dziś została, już publicznie, ogłoszona jest fakt, iż Wisła Kraków mecze w rundzie wiosennej rozgrywać będzie na swoim stadionie. Wcześniej mówiło się o przeprowadzce na stadion Hutnika, dalszymi kierunkami były Tarnów, Jaworzno, a nawet Sosnowiec.

Widok na nieistniejącą już trybunę C, na miejscu której powstanie nowoczesna dwupiętrowa trybuna. / Fot. Remigiusz SzurekNajbardziej prawdopodobny jest więc scenariusz, że krakowska drużyna dopiero po zakończeniu obecnego sezonu przeniesie się na stadion Hutnika Kraków.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.