Facebook Google+ Twitter

Wiślacy w Zabierzowie!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-10-14 10:44

To już kolejna wizyta i spotkanie zawodników Wisły Kraków ze swoimi najmłodszymi fanami! Tym razem gośćmi Szkoły Podstawowej im. II Armii Wojska Polskiego w Zabierzowie byli Gordan Bunoza, Michał Czekaj oraz Dragan Paljić.

Mali Wiślacy z wielką niecierpliwością oczekiwali swoich idoli, czego dowodem jest wielka radość i burza oklasków jakie zgotowali zawodnikom po ich wejściu. Po odsłuchaniu obowiązkowego hymnu Wisły Kraków rozpoczęła się fantastyczna i bardzo emocjonująca zabawa. Oczywiście największą atrakcją dla dzieci były wspólne zdjęcia oraz chętnie rozdawana autografy.

Uczniowie odwdzięczyli się swoim ulubieńcom bogatą wiedzą na temat Wisły Kraków oraz sprawnością fizyczną. Podkreślić należy sporą determinację jaką włożyły młode fanki podczas różnych konkurencji sportowych. Jest to niezbity dowód na to, że piłkarze Białej Gwiazdy mają spore poparcie w swoich boiskowych poczynaniach ze strony płci pięknej niezależnie od wieku!

Niestety każda wizyta dobiega końca i tak było również tym razem. Ci, którzy nie byli w stanie pogodzić się z tym faktem, gonili Wiślacki autobus machając zawodnikom na pożegnanie.


Wojciech Grzywa, Biuro Prasowe Wisły Kraków SA

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.