Facebook Google+ Twitter

Witalij Kliczko jednak nie kończy sportowej kariery

Ukraińskie i rosyjskie media podały dziś informację, że Witalij Kliczko kończy sportową karierę. Na ten news powołały się także polskie serwisy. Okazuje się jednak, że starszy z braci Kliczko, wcale nie zamierza kończyć swojej przygody z boksem.

Jak zaznacza pięściarz, o swoich sportowych planach poinformuje osobiście wszystkich, jeszcze w tym tygodniu / Fot. Vitali Klitschko, Klitschko Management Group GmbH, http://www.k-mg.com, Creative Commons 3.0W świecie sportu zawrzało. Ukraińskie i rosyjskie media podały informacje, że słynny bokser Witalij Kliczko, kończy sportową karierę. Miał poinformować o tym na swoim koncie na twitterze. Inne media podchwyciły sensacyjną wiadomość. Jak podaje "Przegląd Sportowy", szybko okazało się, że jest ona nieprawdziwa.

"Ta wiadomość na Twitterze nie została napisana ani przeze mnie, ani przez osobę przeze mnie do tego upoważnioną. Na tym portalu społecznościowym istnieje tylko jedno oficjalne konto braci Kliczko, duplikujące wiadomości pojawiające się na naszej stronie internetowej - www.klitschko.com" - komentuje zamieszanie Witalij.

Jak zaznacza, o swoich sportowych planach poinformuje wszystkich osobiście,
jeszcze w tym tygodniu. Witalij Kliczko w sobotę w ósmej obronie tytułu mistrza świata WBC, pokonał jednogłośnie na punkty Derecka Chisorę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Jerzy P.
  • Jerzy P.
  • 23.02.2012 10:23

Nie ma co komentować. Witalij Kliczko jest bokserem z klasą, a Chisora tępym osiłkiem ze skłonnościami do nieprzewidzianych, nieracjonalnych agresywnych zachowań z "tytanowym łbem" bez inteligencji. Nie wiem ilu bokserów na świecie akceptowało zachowanie Chisory przed, w trakcie, jak i po walce z Kliczką. Nie odmawiając Mu serca do walki, trudno przejść do porządku dziennego nad elementarnym brakiem kultury bokserskiej. Z oglądu zachowań Chisory niewtajemniczeni w światek bokserski , mogą wyciągać fałszywe wnioski. Nauka boksowania nikogo nie upoważnia do agresywnych zachowań wobec kogokolwiek, tym bardziej do kolegów z "branży bokserskiej". Pozdrawiam wszystkich bokserów, działaczy i kibiców. Jerzy P.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda. Szkoda....

Komentarz został ukrytyrozwiń
majkel Majkowski
  • majkel Majkowski
  • 20.02.2012 18:46

fiuuuuuuuuu ale mi ulżyło o boshe prawie sie posikałem ze smutku

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witalij!!! :)) Ufff....odetchnęłam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.