Facebook Google+ Twitter

Witamy Agatę Marczewską na pokładzie!

Po Agnieszce Gierczak, Kasi Karaś, Lidii Raś, do redakcji Wiadomości24.pl dołaczyła następna autorka i dziennikarka obywatelska - Urszula Agata Marczewska. Znacie ją pewnie wszyscy. Od dziś zaczęła pracę.

 / Fot. Urszula Agata MarczewskaAgata, (bo to imię woli, mogę chyba zdradzić) jak pewnie zauważyliście, od kilku dni pojawiała się coraz częściej. Zaczęła moderować teksty i poznawać zasady pracy. Weszła do zespołu z marszu, bo przecież znamy się od dawna. Najpierw kontaktowaliśmy się zdalnie przy okazji nadsyłanych przez Agatę tekstów, potem mieliśmy okazję spotkać się osobiście. A niedawno okazało się, że możemy razem pracować. Cieszymy się ogromnie.

Przez trzy lata w Wiadomościach24.pl pracowali jeszcze inni dziennikarze obywatelscy, którzy trafili do redakcji zaczynając od nadsyłania materiałów. Losy rzuciły ich w różne miejsca, gdzie robią karierę. Pamiętacie kto to był? Wśród osób, które (w komentarzu pod tym tekstem) wymienią wszystkie nazwiska, rozlosujemy nagrodę. Ten wewnętrzny konkurs wiedzy o Wiadomościach 24.pl potrwa do godziny 17. Potem napiszę o kogo chodziło :)

A jak Agata trafiła do Wiadomości24.pl? Sama o tym napisała na tej stronie. Przy okazji przeczytacie tu notki o każdym z pracowników redakcji.

No, proszę, do czego się dokopałem: Agata i Paweł Nowacki dyskutują o przyszłości Wiadomości24.pl. Luty 2007.

Edit: Siedemnasta minęła, zatem czas na wyjaśnienie. Komentatorom nie sprawiło kłopotu, by przypomnieć Adama Plonę i Kamila Jakubczaka. Niestety, nikt nagrody nie dostanie, bo zapomnieliście o Agacie Paziewskiej i Lucynie Rozlatowskiej.

Spośród autorów Wiadomości24.pl wywodzą się też obecni redaktorzy serwisu Polskatimes.pl - Tomasz Kowalczyk, Michał Tuszyński i Tomasz Piechal. W Polskatimes.pl pracował też, oczywiście, Daniel Siwak. Marek Iwaniszyn, Łukasz Solski, Damian Kazak i Alicja Karłowska związani są lub byli z serwisem Naszemiasto.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Oby na pokładzie dobrze rejs mijał... ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, ale to po praktykach tutaj:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślałem, że Agata Paziewska w link pracowała :-) Cóż, nagroda się nie zmarnuje bo na następny konkurs będzie :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agata i Lucyna z tego co pamietam byly praktykantkami, a to nie to samo, co pracowac na etacie:) Adam przypadkiem nie byl zawodowcem? ;> Chyba, że się mylę...;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wzajemnie Kamil:) Powodzenia w wielkim świecie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba jeszcze nie znam, ale wszystko przed nami. Witam Redaktor Agatę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto by Muzyka nie kojarzył ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jejq, niektórzy jeszcze mnie pamiętają :) jakie to miłe :) Pozdrowienia dla wszystkich i szczególne gratulacje dla nowej koleżanki w redakcji link Powodzenia w tej wymagającej pracy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Daniel, ale zapomniałeś jeszcze o jednej Agacie :-) Ślusarczyk

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adam Plona, Andrzej Zaranek (miał swego czasu uprawnienia redaktorskie), Kamil Jakubczak, Staszek Stanuch (ale to chyba nie obywatelski)

obecnie: Aga Gierczak, Kasia Karaś, Lidka Raś :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.