Facebook Google+ Twitter

Witamy Magdę Czajkowską

Jak pewnie zauważyliście, do warszawskiego zespołu redakcji Wiadomości24.pl dołączyła nowa osoba - Magdalena Czajkowska. Zastąpiła Agatę Marczewską, która już z nami nie pracuje, ale kontaktu z W24, na szczęście, nie traci.

Zmiany, zmiany, zmiany. Nieuniknione przecież. Warszawski zespół Wiadomości24.pl podlega niemal takim samym procesom jak cała redakcja serwisu, tworzona przez dziennikarzy obywatelskich. Jedni przychodzą, inni, mając nowe plany, żegnają się z W24 na dłużej lub krócej. Jak dotąd mieliśmy to szczęście, że odejście z redakcji wiązało się z nowymi, ciekawymi wyzwaniami, a część zespołu, który w 2006 roku zaczynał pracę w serwisie ma teraz zajęcia, na które nie narzeka.

Jej, ależ mi się zebrało na wspomnienia. A miałem tylko przedstawić Madgę Czajkowską. Zresztą, sama to już zrobiła i na pewno wyszło dużo ciekawiej. Proponuję więc przejść do tego tekstu w dziale "O redakcji". Mam nadzieję, że współpraca ułoży się jak najlepiej. A ja wspomnę jeszcze tylko, że Magda, poza redagowaniem tekstów, będzie zajmowała się m.in. legitymacjami prasowymi dla dziennikarzy Wiadomości24.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Na powitanie wszyscy razem witamy Cię witamy Cię .
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też, nałóg robi swoje :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.06.2010 01:29

Bardzo dziękuję za tak miłe powitanie - za komentarze i lawinę maili, jaką dostałam przez tych kilka dni. Muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem tego, jak liczną i aktywną społeczność tworzycie. Cieszę się, że mogłam do niej dołączyć. Z tego miejsca dziękuję też Agacie, za obywatelską postawę, czyli przekazanie mi przydatnych informacji i nazwisk... Agata, wielkie dzięki i powodzenia w Szwajcarii! Ach, jak te Wiadomości24 wciągają! Już 1.27, a ja nadal przed komputerem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powodzenia Pani Magdo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Agnieszko:)) trochę więcej chrześcijańskiego miłosierdzia. Jakoś tak ostatnio destrukcją mi, z Pani strony zalatuje, a taka miła dziewczyna:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A któż pracuje w TVN Kontakt? Krasnoludki? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

I nazwisko ma jak pani z TVN czyżby zbieżność.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powodzenia:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powodzenia, miłej i mało problematycznej pracy:) z nami:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powodzenia na pokładzie W24 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.