Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14049 miejsce

WITAMY SUPERMARKET MILA W SŁUBICACH

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-17 11:44

Spółka market-Detal otwiera pierwszy sklep Mila w Słubicach. Supermarket zlokalizowany jest przy ulicy Kopernika 5, a swoją działalność rozpocznie już w najbliższą sobotę 18 kwietnia.

Z tej okazji sieć Mila na dzień otwarcia, przygotowała wiele atrakcji oraz niespodzianek. Obecnie spółka posiada 178 sklepów na terenie całego kraju i tym samym będzie kontynuować dynamiczny rozwój sieci otwierając kolejne nowe supermarkety Mila.[/b]

Budowa nowego obiektu w Słubicach przy ulicy Kopernika 5, należącego do sieci Mila, ruszyła w listopadzie 2014 r., a zakończyła pod koniec lutego br. Całkowita powierzchnia nowo powstałego sklepu wynosi 680 m2. Supermarket zaoferuje swoim klientom nowoczesną salę sprzedażową o wielkości 500 m2. Nowy sklep Mila powstał w dogodnej lokalizacji blisko targowiska, w niedalekiej odległości od granicy polsko-niemieckiej. Na terenie obiektu zaplanowany został parking samochodowy dla klientów, liczący 25 miejsc postojowych.

W nowej lokalizacji zatrudnienie znalazło łącznie 16 osób. W najbliższą sobotę 18 kwietnia, podczas otwarcia supermarketu Mila w Słubicach na klientów będzie czekało mnóstwo ciekawych atrakcji oraz wyjątkowa oferta promocyjna. Wszyscy konsumenci będą mogli skosztować owoców, wędlin, serów oraz soków serwowanych w trakcie degustacji. Klienci będą mogli również wziąć udział w konkursach, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem podczas ostatnich otwarć supermarketów Mila w Międzyrzeczu oraz Lubaszu. Supermarket Mila dostępny jest dla klientów od poniedziałku do soboty w godz. 6:30 – 21:30, a w niedziele w godz. 10:00 – 19:30.
Spółka market-Detal posiada obecnie 178 sklepy i zatrudnia blisko 5 800 osób. Firma planuje dynamiczny rozwój w najbliższych latach - rocznie powstawać będzie ponad 30 sklepów.

Więcej informacji na temat zbliżającego się otwarcia klienci znajdą na stronie internetowej firmy www.mila.pl, profilu sieci na Facebook’u, w materiałach reklamowych oraz w gazetkach kolportowanych na terenie miasta Słubice.
(Agnieszka Pakuła)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.