Facebook Google+ Twitter

Within Temptation w Krakowie!

Już w październiku 2011r. holenderska grupa Within Temptation zagości w Polsce. Zespół zagra dwa koncerty. Pierwszy 22 października w klubie Studio na ul. Budryka 4 w Krakowie. Drugi, dzień później w Warszawie

Występy mają promować utwory z najnowszego albumu zespołu pt. „The Unforgiving”. Jego premierę zaplanowano na marzec przyszłego roku. To kolejny krążek po słynnym albumie, wydanym w 2007r. pt. „ The Heart of Everything”, który zasłynął z takich singli jak: „What Have You Done” i „Frozen”.

Przypomnijmy, album ten zadebiutował na pierwszym miejscu w Danii. Niezwykle szybko rozwijająca się kariera Within Temptation przyniosła grupie milionową sprzedaż płyt na całym świecie. Obecnie to jeden z wiodących zespołów młodego pokolenia.

Within Temtation istnieje na muzycznym rynku już 14 lat. Grupę założył Robert Westerholt w 1996r. Wokalistką zespołu jest Sharon den Adel. Grupa gra muzykę z gatunku metalu symfonicznego. Zebrała już kilkanaście liczących się nagród, m.in. pięciokrotnie dla najlepiej sprzedającego się holenderskiego artysty, The Golden Harp ( 2009), nagrodę TMF dla najlepszego międzynarodowego artysty rockowego ( 2002), nagroda Edison’a za najlepsze DVD ( Mother Earth Tour 2003). Mają na koncie siedem złotych płyt i cztery platynowe.

Bilety na koncerty Within Temptation są już w sprzedaży.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.