Facebook Google+ Twitter

Wizerunek w Twoich Rękach – warsztaty dla przebojowych kobiet

Klub NAUczyciela, utworzony przez Nauczycielską Agencję Ubezpieczeniową S.A., w celu integracji i aktywizacji środowiska oświaty, po zorganizowanych w grudniu oraz styczniu spotkaniach teatralnych zaprasza nauczycieli do uczestnictwa wydarzeniu o nieco odmiennym charakterze.

Businessman Institute, Warsztaty Akademii Wdzięku 8 lutego 2009. / Fot. Danuta RendaszkaTuż przed walentynkami w Businessman Institute w Warszawie odbyły się pilotażowe warsztaty wizerunkowe pod hasłem "Akademia Wdzięku". Członkowie Klubu NAUczyciela mogli tym razem dowiedzieć się od specjalistów, jak profesjonalnie zadbać o swój wygląd. Warsztaty przeznaczone są dla reprezentujących środowisko oświaty kobiet, które pragną udoskonalić lub zmienić swój wizerunek zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Odkryją więc najlepsze dla swojej twarzy makijaże i fryzury, a także poznają najnowsze trendy panujące w świecie mody, aby od stóp do głów być zarówno stylową, jak i zmysłową.

Akademia Wdzięku warsztaty 8 lutego 2009. / Fot. Danuta RendaszkaKlub Nauczyciela - warsztaty w Businessman Institute 8 lutego 2009. / Fot. Danuta RendaszkaOrganizowane warsztaty stanowią zapowiedź większego przedsięwzięcia związanego z drugą częścią misji Klubu NAUczyciela, jaką jest budowanie pozytywnego wizerunku polskiego nauczyciela. Program warsztatów wizerunkowych dostosowanych specjalnie do potrzeb nauczycielek ruszy już w kwietniu, a jego zwieńczeniem będą wybory najpiękniejszych polskich nauczycielek, których wizerunki zostaną uwiecznione w specjalnym wydaniu szkolnego kalendarza.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.