Facebook Google+ Twitter

Wizja i skuteczność?

Poniedziałek, kilka minut przed godziną 15 koło redakcji gazety "Echo Miasta" mieszczącej się na parterze wieżowca Babka Tower przechodzi kobieta z szaro-niebieskim wózkiem.

Powoli idzie w kierunku ulicy Dzikiej, gdy nagle z zakrętu wypada czarne BMW i pędzi środkiem chodnika w jej kierunku. Kierowca nie żałuje klaksonu. Kobieta odruchowo skręca wózkiem w kierunku ściany mijanego budynku i prawdopodobnie ten manewr ratuje wózek ze śpiącym niemowlęciem przed kolizją z BMW. Samochód z piskiem opon zatrzymuje się przed wejściem do redakcji.

W takich to okolicznościach przybył do redakcji "Echa Miasta" komisarz Kazimierz Marcinkiewicz, gdzie wziął udział w badaniu wariografem. Zabawie, w której udział dziennik zaproponował obu kandydatom na prezydenta stolicy biorącym udział w II turze wyborów samorządowych.

Zastanawiają mnie w tej sytuacji dwie rzeczy. Po pierwsze, czy osoba pełniąca funkcję urzędnika powinna brać udział w takiej zabawie, jaką zorganizowali dziennikarze "Echa Miasta"? Rozumiem, że kampania w toku, ale stanowisko zobowiązuje, o obowiązkach już nie wspominając.
Po drugie czy z ust p. Marcinkiewicza nie powinno paść słowo "przepraszam" w kierunku kobiety, wobec której jego kierowca zachował się w tak nieelegancki sposób? Przecież nawet z wygodnego tylnego siedzenia widać, co się dzieje przed maską samochodu.

Myślę, że w tym przypadku komisarz Warszawy wykazał się skutecznością, ale na pewno nie wizją.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

witam i pozdrawiam bo dziś staram się odwiedzic wszystkich w swoich kometarzach zapraszam do kometowania i oceniania własnych artykółów

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.