Facebook Google+ Twitter

Wizja lokalna ma pomóc ustalić co było przyczyną śmierci Violetty Villas

Ostatnie ekspertyzy stwierdzają, że śmierć artystki mogło spowodować wiele czynników, jednak wykluczono, by były nimi złamanie nogi, zator tłuszczowy i zapalenie płuc.

Violetta Villas / Fot. Bechstein/Wikipedia/CC3/Radio Wrocław podaje, że podczas szczegółowej ekspertyzy biegli nie ustalili jednoznacznej przyczyny zgonu. Śmierć artystki mogło spowodować wiele czynników, jednak wykluczono, by były nimi złamanie nogi, zator tłuszczowy i zapalenie płuc. Przeprowadzone ekspertyzy nie potwierdziły w organizmie Violetty Villas obecności narkotyków ani silnych leków przeciwbólowych.

Aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości w domu artystki w Lewinie Kłodzkim zostanie przeprowadzona wizja lokalna i po niej biegli sądowi wydadzą ostateczną opinię.

Violetta Villas - polska artystka estradowa, osobowość sceniczna, śpiewaczka, piosenkarka pieśni estradowych, operowych i operetkowych, aktorka filmowa, teatralna i rewiowa, kompozytorka i autorka tekstów zmarła 5 grudnia w Lewinie Kłodzkim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

7470
  • 7470
  • 03.02.2012 21:11

Boska Violetta była bardzo wierząca, Bogobojna i ufna w wyroki Opatrzności. Nam też wypada wierzyć, że prawda zwycięży a ludziom dobrym i uczciwym uda się uruchomić w Lewinie Dom - Muzeum Violetty Villas.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wielbiciel
  • wielbiciel
  • 03.02.2012 13:11

Na pewno można powiedzieć, że odeszła od nas stanowczo za wcześnie

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.02.2012 12:58

Prawdopodobnie w marcu odbędzie się licytacja diamentu pamięci Violetty, z którego przynajmniej w części będzie można sfinansować budowę pomnika na powązkowskim grobie. Z nadzieją, że znajdzie się liczna grupa wielbicieli gwiazdy, którzy zechcą datkami uczcić wielką artystkę najbliższe grono zmarłej gwiazdy nie ustaje w pracach nad rozpoczętymi projektami. Jednym z nich jest teatralny monodram, który jest już w finalnej fazie merytorycznej korekty. Tak więc Violetta Villas nie wszystek umarła: Non omnis moriar.

Komentarz został ukrytyrozwiń
8608
  • 8608
  • 03.02.2012 12:49

@A jak było na prawdę wie tylko garstka przychylnych jej przyjaciół. Była wspaniałą kobietą, niesamowicie kolorowym ptakiem, którego z wściekłości zadziobały monochromatyczne Poluchy. Wszystko wskazuje na to, że nareszcie prawda wyjdzie na jaw i sprawiedliwości stanie się zadość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto znał choć trochę bardziej prywatnie Panią Violettę wie jak podchodziła do życia i jak była postrzegana przez ludzi. Opinie o niej mieszają się od najbardziej negatywnych do niezwykle pozytywnych. A jak było na prawdę wie tylko garstka przychylnych jej przyjaciół.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.