Facebook Google+ Twitter

Wizja lokalna ma pomóc ustalić co było przyczyną śmierci Violetty Villas

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-02-03 11:27

Ostatnie ekspertyzy stwierdzają, że śmierć artystki mogło spowodować wiele czynników, jednak wykluczono, by były nimi złamanie nogi, zator tłuszczowy i zapalenie płuc.

Violetta Villas / Fot. Bechstein/Wikipedia/CC3/Radio Wrocław podaje, że podczas szczegółowej ekspertyzy biegli nie ustalili jednoznacznej przyczyny zgonu. Śmierć artystki mogło spowodować wiele czynników, jednak wykluczono, by były nimi złamanie nogi, zator tłuszczowy i zapalenie płuc. Przeprowadzone ekspertyzy nie potwierdziły w organizmie Violetty Villas obecności narkotyków ani silnych leków przeciwbólowych.

Aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości w domu artystki w Lewinie Kłodzkim zostanie przeprowadzona wizja lokalna i po niej biegli sądowi wydadzą ostateczną opinię.

Violetta Villas - polska artystka estradowa, osobowość sceniczna, śpiewaczka, piosenkarka pieśni estradowych, operowych i operetkowych, aktorka filmowa, teatralna i rewiowa, kompozytorka i autorka tekstów zmarła 5 grudnia w Lewinie Kłodzkim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

7470
  • 7470
  • 03.02.2012 21:11

Boska Violetta była bardzo wierząca, Bogobojna i ufna w wyroki Opatrzności. Nam też wypada wierzyć, że prawda zwycięży a ludziom dobrym i uczciwym uda się uruchomić w Lewinie Dom - Muzeum Violetty Villas.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wielbiciel
  • wielbiciel
  • 03.02.2012 13:11

Na pewno można powiedzieć, że odeszła od nas stanowczo za wcześnie

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.02.2012 12:58

Prawdopodobnie w marcu odbędzie się licytacja diamentu pamięci Violetty, z którego przynajmniej w części będzie można sfinansować budowę pomnika na powązkowskim grobie. Z nadzieją, że znajdzie się liczna grupa wielbicieli gwiazdy, którzy zechcą datkami uczcić wielką artystkę najbliższe grono zmarłej gwiazdy nie ustaje w pracach nad rozpoczętymi projektami. Jednym z nich jest teatralny monodram, który jest już w finalnej fazie merytorycznej korekty. Tak więc Violetta Villas nie wszystek umarła: Non omnis moriar.

Komentarz został ukrytyrozwiń
8608
  • 8608
  • 03.02.2012 12:49

@A jak było na prawdę wie tylko garstka przychylnych jej przyjaciół. Była wspaniałą kobietą, niesamowicie kolorowym ptakiem, którego z wściekłości zadziobały monochromatyczne Poluchy. Wszystko wskazuje na to, że nareszcie prawda wyjdzie na jaw i sprawiedliwości stanie się zadość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto znał choć trochę bardziej prywatnie Panią Violettę wie jak podchodziła do życia i jak była postrzegana przez ludzi. Opinie o niej mieszają się od najbardziej negatywnych do niezwykle pozytywnych. A jak było na prawdę wie tylko garstka przychylnych jej przyjaciół.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.