Facebook Google+ Twitter

Wizyta prezydenta USA w Polsce. Czy Obama spotka się z Kaczyńskim?

Jak informuje Polsat News, prawdopodobnie Jarosław Kaczyński spotka się z Barackiem Obamą. 24 maja ambasador USA spotkał się z prezesem PiS i ustalał szczegóły spotkania.

Sonda

Jak myślicie, czy dojdzie do tego spotkania?

 / Fot. PAP/Bartłomiej ZborowskiJak informuje Polsat News, 24 maja ambasador USA rozmawiał z Jarosławem Kaczyńskim na temat spotkania Baracka Obamy z prezesem PiS.

Obama w Warszawie. Będą utrudnienia w ruchu

Prezydent Stanów Zjednoczonych podczas swojej wizyty w Polsce najprawdopodobniej znajdzie czas, by porozmawiać z rodzinami ofiar katastrofy smoleńskiej. Jarosław Kaczyński byłby obecny na tym spotkaniu.

Źródło: Polsat News

Czytaj też:

Obama spotka się z rodzinami ofiar katastrofy smoleńskiej?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

sprostowanie; chodzi o "Nasz Dziennik" http://www.onet.pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlinska
 • elaszychlinska
 • 25.05.2011 14:49

Pan prezes zaproszenie do Pałacu przyjął i powiedział ,że przyjdzie [dziś powiedział a do soboty ???] dla dobra Polski.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja dla tych, ktorzy pytali na różnych łamach, co też pani Obama ma pod kiecką, fruwajacą na wietrze w przytomnosci królowej Elżbiety, odpowiadam: czarna halkę czyli spód - to taki damski kawałek bielizny noszony pod jedwabna suknię, żeby sie nie opinała na nogach.
Co do powodów, dla których pani Obama nie przyleci do Polski, to oczywiscie jak zwykle najbardziej wiarygodną wymówke zamieszcza Dziennik Polski, bo to jest dziennik, ktory wszystko wie pierwszy i jego prawda jest "najjegojsza". Inaczej nie czytałby tej gazety pan J.K. (nie mylić z J.K. który jest za mało specjalny, aby sie z nim prezydnt USA spotkał specjalnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 25.05.2011 14:03

Jeszcze trzy tygodnie temu Polska żyła opadami śniegu w maju. Dziś ponownie zajmujemy się wahaniami nastrojów Jarosława Kaczyńskiego. Czy ma spotkać się z Obamą? Kto jest ZA niech podniesie rękę i naciśnie przycisk. Dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edi
 • edi
 • 25.05.2011 08:00

Patrzcie Państwo,jaki ten Obama jest jest nierozsądny;nie chce spotkać się z wielkim orędownikiem przyjaźni polsko-amerykańskiej,a co ważniejsze z liderem partii,która wygra w cuglach najbliższe wybory.Co za krótkowzroczność...

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
 • levy
 • 24.05.2011 23:06

Obama musiałby się najpierw helu nawdychać :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jedna z gazet podała informacje że żona Obamy nie przyleci do Polski, a ambasada USA nie chce zdradzić jaki jest powód. Gazeta wskazuje że inne kobiety były już świadkami nietaktu Komorowskiego który pił z kieliszka królowej Szwecji i zasiadł wygodnie w fotelu przed kanclerz Niemiec. Podczas ostatniej wizyty Komorowskiego w USA Obama dowiedział się że żona Go zdradza możliwe że tym razem Polski prezydent wyjawi z kim i to może być przyczyną nieobecności.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Każde miejsce dla Prezesa będzie niewygodne;)
Może na Wawelu?W końcu przy okazji odwiedzi brata?

Komentarz został ukrytyrozwiń
x2
 • x2
 • 24.05.2011 19:17

Niestety NIE, spotkanie z liderami partii ma być w rozszerzonym składzie z Lechem Wałęsą też a tego Jarek nie zniesie. Druga wersja - spotkanie w Pałacu , też tego nie zniesie. Byli z panią fotygą u ambasadora USA może wyżebrali audiencję indiwidualną. Póki co , nic nie wiadomo . Można tak improwizować wizytę prezydenta największego mocarstwa ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
 • ela
 • 24.05.2011 18:14

Widać delegacja Maciarewicz , Fotyga nic nie załatwili . Kaczyński będzie się Wielkiemu Bratu skarżył i wprowadzi Obamę w zakłopotanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.