Facebook Google+ Twitter

Wizz Air umocnił pozycję lidera w Europie Środkowo-Wschodniej

Linie lotnicze Wizz Air zdecydowały się na zwiększenie zamówienia o 50 nowych samolotów Airbus A320. Łącznie zakupione zostaną 132 maszyny.

 / Fot. http://book.wizzair.com/press/''Nowe zamówienie jest zgodne z naszym planem rozwoju i podkreśla nasze aspiracje, aby stać się najczęściej wybieraną linią w Europie Środkowo-Wschodniej. Ekonomiczność samolotów Airbus jest dla nas wyjątkowo ważna, aby koszty naszych usług były jak najniższe, dzięki czemu ceny biletów mogą pozostać na najniższym poziomie. Nowa umowa pokazuje naturę naszego biznesu, nawet w trudnych warunkach panujących na rynku'' - powiedział József Váradi, prezes Wizz Air.

W sytuacji, gdy jedno z największych towarzystw lotniczych British Airways, próbując uchronić linie przed bankructwem, zwalnia pracowników, a pilotom oferuje udziały w zamian za obniżkę płac, krok tanich linii lotniczych wydaje się zaskakujący.

Z drugiej strony tanie linie lotnicze wydają się być alternatywą dla tych wszystkich, których kryzys zmusza do ograniczenia wydatków na przeloty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.