Facebook Google+ Twitter

Wjazd do Jelcza Laskowic od strony Wrocławia zablokowany

Około godziny 14 w Łęgu, przy wjeździe od strony Wrocławia do Jelcza-Laskowic, zderzyły się czołowo dwa samochody. Droga w tym miejscu jest nadal nieprzejezdna.

 / Fot. Jarosław JakubczakPolicja zablokowała przejazd taśmą prawie przy samym miejscu wypadku, nie przepuszczając kierowców ani pieszych w obydwie strony. Niestety, dla kierowców nie ma żadnej informacji o utrudnieniach, zaskoczeni dopiero przy samym miejscu wypadku dowiadują się o utrudnieniu. Nie ma również funkcjonariuszy przy tasiemce, którzy informowaliby o możliwości objazdu.

Miejscowi kierowcy, którzy znają boczne drogi potrafią sobie poradzić, gorzej jest z przejezdnymi, Ci muszą radzić sobie sami. Ani na głównym skrzyżowaniu w Jelczu w stronę Oławy ani w Czernicy nie ma funkcjonariuszy, którzy informowaliby o utrudnieniach.

 / Fot. Jarosław JakubczakJadącym w kierunku od Wrocławia podpowiadamy, aby na Jelcz - Laskowice nie kierowali się przez Kamieniec - Czernicę, lecz alternatywną, niewiele dłuższą drogą przez Nadolice. Droga objazdu w przeciwną stronę jest analogiczna.

Policja w Jelczu - Laskowicach nie potrafi nic powiedzieć o okolicznościach wypadku. Nie wiadomo do której godziny potrwają utrudnienia. Po informacje odesłano nas do policji w Oławie. Telefonu Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Oławie (numer podany na oficjalnej internetowej stronie policji), niestety nikt nie odbiera...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jarek jest wszędzie, gdzie trzeba*5

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli są ranni a w najgorszym przypadku zabici, do przybycia policji i przeprowadzenia czynności dochodzeniowych, auta nie mogą być ruszone. Zatem nawet dwa auta mogą zablokować ruch.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, muszą za Wojnowem na Dobrzykowice i do Chrząstawy. Wtedy wyjadą bardziej w centrum Laskowic, ale jak widać innego wyjścia nie ma.

Swoją drogą, dwa auta się zderzyła, a cały ruch zablokowany...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.