Facebook Google+ Twitter

Wjechał w autobus!

W piątkowy wieczór, w okolicach godziny 23 na al. gen. Sikorskiego w Łodzi, na wysokości Castoramy, srebrny Chrysler wjechał w tył włączającego się do ruchu autobusu komunikacji miejskiej.

 / Fot. B.W.Do wypadku doszło przy zbiegu ulic Sikorskiego i Helińskiego. Jadący ze znaczną, jak na warunki pogodowe (padający śnieg i gołoledź) prędkością srebrny samochód, nie zdążył wyhamować przed włączającym się do ruchu Ikarusem, po efektownym poślizgu uderzył w lewy, tylny róg autobusu i znalazł się po przeciwnej stronie trzypasmowej jezdni.

Z opinii świadków stojących na przystanku wynika, że w momencie włączania się autobusu do ruchu, Chrysler znajdował się dosyć daleko, więc prawdopodobnie wina nie leżała po stronie kierowcy Ikarusa. Jednocześnie, ci sami świadkowie twierdzą, że samochód osobowy poruszał się ze zbyt dużą prędkością, znacznie większą od dopuszczalnej na tym odcinku.

 / Fot. B.W.Na szczęście podczas kolizji nikt nie ucierpiał. Zarówno 19-latek kierujący srebrnym Chryslerem, jak i jego dwaj pasażerowie wyszli z wypadku prawie bez szwanku.

- Uderzyłem chorym kolanem w deskę rozdzielczą - mówi mężczyzna siedzący z przodu - kilka miesięcy temu miałem operację, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Obydwaj kierowcy w czasie wypadku byli trzeźwi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.