Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14998 miejsce

Wkrótce koncert Natalii Sikory w Teatrze Polskim w Warszawie

2 listopada w Teatrze Polskim odbędzie się koncert Natalii Sikory i VOO DOO DOG - "Buried Alive In The Blues".

plakat / Fot. materiały prasoweNatalia Sikora, po raz kolejny, zaprasza widzów Teatru Polskiego w Warszawie do świata swoich muzycznych inspiracji. Tym razem sięga po twórczość niezapomnianej osobowości amerykańskiej sceny muzycznej lat sześćdziesiątych – Janis Joplin.

Na scenie towarzyszyć jej będzie zespół VOO DOO DOG, w składzie: Wojciech Ruciński (bas), Marek Kuczyński (perkusja), Paweł Stankiewicz (gitara) oraz Krzysztof Nowicki (gitara).

Natalia Sikora / Fot. Teatr PolskiNatalia Sikora o koncercie: Śpiewam od dziecka. Od dziecka jest ze mną Jimi Hendrix i Janis Joplin. W maju 2013 roku wygrałam program telewizyjny "The Voice of Poland". Najważniejsze było rozbrojenie pt. "Przesłuchania w ciemno" na początku programu w lutym 2013, kiedy zaryzykowałam i w imię Podziemia - w imię Rock'n'Roll'a zaśpiewałam "Cry Baby" wysadzając w powietrze odbiorców i siebie pierwszą wokalizą – wstępem do tego utworu - pierwszymi siedmioma sekundami. 22 marca 2014 roku we Wrocławiu, w Teatrze Capitol odbyła się premiera spektaklu "Joplin". W wieku 28 lat wcieliłam się w Janis Joplin. To moje najważniejsze spotkanie z Janis. Chodzi o to, że patrzymy sobie od tego momentu prosto w oczy i w sam środek serc. To, co dotarło do mnie przez ten czas domaga się wreszcie ode mnie zaśpiewania Koncertu z Janis Joplin. "Buried Alive In The Blues" to moje najsłuszniejsze spotkanie z Janis Joplin, na które jestem już gotowa, bo nasze życia, silnie się uzupełniając, na to zasłużyły. Jest jeden utwór, do którego Janis nie zdążyła za życia nagrać wokalu. Jego tytuł to "Buried Alive In The Blues". Czekam chwili kiedy usłyszę nuta po nucie, co dokładnie Janis chciała w nim zaśpiewać.

Zespół:
Natalia Sikora - wokal
Wojciech Ruciński - bas
Marek Kuczyński - perkusja
Paweł Stankiewicz - gitara
Krzysztof Nowicki - gitara

Koncert Natalii Sikory
2 listopada, godz. 19
Teatr Polski w Warszawie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.