Facebook Google+ Twitter

Wkrótce Maj Music Festiwal

Początek maja to wielki zastrzyk energii i dobrej muzyki, która ma związek z nadchodzącym festiwalem zaplanowanym na katowickim Muchowcu. Właśnie tam, w dniach od 7 do 9 maja, odbędzie się wielka muzyczna uczta.

plakat promujący maj music festiwal / Fot. www.majmusic.plTen festiwal to prawdziwy pokaz talentów, na którym wystąpią nie tylko gwiazdy polskiej estrady.
Na dwóch scenach wahadłowo zagrają m.in. Abradab, Burning Hell z Kanady, Lech Janerka czy Muniek Staszczyk. Z roku na rok przybywa zwolenników tego festiwalu.

Nowością na tej imprezie będzie Maj Junior Festiwal, a także Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych - Łowimy talenty, czyli okazja dla młodych, amatorskich zespołów. Wydaje się, że pomysł jest trafiony, bo zgłosiło się już blisko 60 zespołów, a tylko 9 z nich otrzyma szansę występu na scenie. O tym kto wystąpi zadecyduje jury MMF. Będzie to najgorętszy majowy weekend okraszony muzyką. Początek muzycznych emocji o godzinie 13.

 / Fot. www.majmusic.plOrganizatorzy pomyśleli w tym roku także o najmłodszych uczestnikach imprezy dodając do programu Maj Junior Festiwal. W ramach tego projektu będą prowadzone warsztaty, które z pewnością nie pozwolą dzieciakom się nudzić. Zaplanowano też Festiwal Baniek Mydlanych przygotowany przez profesjonalną grupę Banialuki oraz spektakl multimedialny francuskiego projektu „Ric le Cube”.

Warto przypomnieć, że Maj Music Festiwal jest bezpłatny i ogólnodostępny, a co najważniejsze bez ograniczeń wiekowych. Można powiedzieć, że łączy pokolenia, bo dla młodzieży i dorosłych będzie dawka ciekawych brzmień. Najmłodsi mogą spodziewać się mnóstwa atrakcji i możliwości rozwoju. Więcej informacji oraz pełny program znajdziecie na majmusic.pl. Zapraszam!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.