Facebook Google+ Twitter

Wkrótce odbędzie się konferencja: "Turystyka lotnicza - perspektywy i możliwości"

Pod takim tytułem odbędzie się 17 grudnia konferencja poświęcona możliwościom rozwoju turystyki lotniczej w Polsce.

Zapowiadana konferencja ma na celu pokazanie branży turystycznej oraz przedstawicielom władz samorządowych wielkich możliwości, jakie niesie ze sobą wdrożenie w Polsce nowego produktu turystycznego - turystyki lotniczej.

Spotkanie, które odbędzie się w Kętrzynie w dniu 17 grudnia ma uświadomić poszczególnym branżom, że turystyka lotnicza to produkt, który istnieje w Europie od bardzo dawna, natomiast w Polsce rozpoczyna się dopiero proces przyswajania wiedzy na jego temat.
Podczas zapowiadanej konferencji zaprezentowane zostaną praktyczne wskazówki wykorzystania możliwości wdrożenia nowego produktu
i zaadoptowania jej na gruncie polskim.

Mimo dość dobrze rozwiniętej w Polsce sieci lotnisk i lądowisk wciąż brakuje podstawowych elementów do prawidłowego ich funkcjonowania: od zapewnienia obsługi naziemnej na lądowiskach i małych lotniskach, po zabezpieczenie paliwa lotniczego, do informacji turystycznej dla lotników-turystów włącznie. Są to problemy, z którymi zmierzyć na co dzień muszą się piloci samolotów i zorganizowane grupy turystyczne wykorzystujące samolot jako środek transportu.
Grudniowe spotkanie może okazać się przełomowym w procesie budowania nowego produktu turystycznego.

Organizatorem konferencji jest Aeroklub Krainy Jezior, w partnerstwie z dwoma aeroklubami z Litwy oraz przy współpracy z Departamentem Turystyki Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.