Facebook Google+ Twitter

Wkrótce Oldtimer Warsaw Show 2016

Współautorzy: Łukasz Mic

W dniach 14-15 maja na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbędzie się 2. edycja Oldtimer Warsaw Show - wystawy i aukcji pojazdów zabytkowych.

plakat / Fot. materiały organizatoraII edycja Targów Oldtimer Show odbywa się w centrum targowo-konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Jest to impreza, której nie może przegapić żaden miłośnik pojazdów i klasyki. Możliwość obejrzenia perełek historii moto, rozmowy z właścicielami i kolekcjonerami lub zakupu Oldtimerów to nie lada gratka również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z klasyką motoryzacji.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie aukcja oraz wystawa zabytkowych samochodów i motocykli. Eksponaty kolekcjonerskie, ciągle żywe legendy - począwszy od tych z przełomu XIX i XX wieku, a kończąc na klasykach motoryzacji z lat 70. i 80.

Ferrari 512 BB Carburatori z 1977 roku / Fot. materiały organizatora14 maja odbędzie się pierwsza w Polsce Międzynarodowa Aukcja Samochodów Zabytkowych. W ofercie aukcyjnej znajdzie się ponad 35 pojazdów. Jedną z największych atrakcji dla fanów motoryzacji i inwestorów będzie licytacja klasycznego Ferrari 512 BB Carburatori z 1977 roku. Ten sportowy 2-osobowy samochód zaprojektowany został przez Leonardo Fioravanti. Model produkowany w latach 1973-1984. Cena wywoławcza tego egzemplarza została ustalona na 145 tys. zł. Czy padnie rekordowa kwota za samochód wylicytowany w Polsce?

Targi Oldtimer Warsaw Show dają możliwość spędzenia wolnego czasu dla wszystkich odwiedzających – zarówno fanów motoryzacji, jak i rodzin z dziećmi, dla których z pewnością nie zabraknie atrakcji.

Więcej informacji znajduje się tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.