Facebook Google+ Twitter

Wkrótce PARAGIEŁDA 2010 - targi dla miłośników sportów paralotniowych

Targi Lotnictwa Lekkiego to dobra okazja do zapoznania się z różnorodnością sportów i wybrania czegoś dla siebie. Jeśli jeszcze nie masz planów na 20-21 marca, to przyjdź na warszawskie targi. Może odkryjesz w sobie nową sportową pasję?

Logo / Fot. OrganizatorNieprzerwanie od 7 lat miłośnicy sportów paralotniowych i pokrewnych spotykają się na targach o nazwie PARAGIEŁDA. Wszystkie dotychczasowe edycje, oprócz pierwszej, miały miejsce w hali sportowej Huragan w Wołominie. Warto wspomnieć, że zeszłoroczne targi miały zasięg międzynarodowy. Ze względu na coraz większe zainteresowanie targami w tym roku odbędą się one w Hali Gier Zespołowych AWF.

Przybędą miłośnicy m.in. paralotni, lotni, motolotni, PPG, szybowców, samolotów ULM, balonów, spadochronów, kitesurfingu, modelarstwa. Wśród wystawców nie zabraknie producentów i dystrybutorów sprzętu i odzieży sportowej, przedstawicieli aeroklubów z całej Polski oraz przedstawicieli szkół paralotniowych, szybowcowych, spadochronowych i innych.

Zdjęcie z zeszłorocznej Paragiełgy w Wołominie. / Fot. OrganizatorTo jedyne tego typu targi w Polsce. Ich celem jest zapoznanie potencjalnych nabywców z ofertą branżową oraz zachęcenie przyszłych amatorów do czynnego uprawniania tych sportów.

- Paragiełda poza integracją miłośników latania w różnej formie, ma zachęcić do aktywnego spędzania czasu i przybliżyć sporty lotnicze społeczeństwu. Dlatego na nasze targi zapraszamy całe rodziny, dorosłych oraz dzieci. Niewątpliwą atrakcją Paragiełdy będzie konkurs filmowy o tematyce lotniczej, a także kącik zabawa dla milusińskich. Myślę, że każdy znajdzie coś ciekawego - mówi Edyta Jaroszewicz, koordynator projektu i członek Stowarzyszenia Gekon Glide Club. - Warto też wspomnieć, że podczas Paragiełdy będziemy propagować ideę pomocy na rzecz Funduszu Wspierania Rehabilitacji Paralotniarzy – dodaje.

W tym roku odbędzie się również prezentacja ptaków drapieżnych. Pokazu dokona Piotr Zadworny, który w swojej kolekcji ma: orła stepowego, jastrzębie Harrisa, pustułki, płomykówki, puchacza, pójdźkę, sokoła wędrownego, sowę jarzębatą oraz rarogi górskie. Więcej na ten temat na stronie.

PARAGIEŁDA (Targi Lotnictwa Lekkiego)
20 marca - godz. 10-17 oraz 21 marca - godz. 11-16
Hala Gier Zespołowych AWF
ul. Marymoncka 34
Wstęp: 5 zł

Organizatorem PARAGIEŁDY jest Stowarzyszenie Gekon Glide Club. Szczegóły znajdują się na stronie targów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Mam zamiar się wybrać, akurat powinnam być w tym czasie w Wawce :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już zapisałem tylko dlaczego o tym muszę dowiadywać się z innych niż W24 źródeł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za miłe słowa. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zmieniła Pani zdjęcie, gratuluję. Jest Pani wzorem dla wszystkich Polek. Ja właśnie preferuję nie minimum i nie maksimum, tylko optimum. Co za dużo to nie zdrowo a za mało to anoreksja. Życzę trzymać tak do końca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sport moich marzeń, może kiedyś zrealizuję?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście, że można, kto wie może się połknie bakcyla :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale wybrać się można, choćby z ciekawości. ;) Wiem ciekawość to...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja tam jednak wolę to, co przyziemne :)) 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

I co wybierzesz się? ;) Ja akurat będę w Krakowie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super! To coś dla mnie ;))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.