Facebook Google+ Twitter

Wkrótce premiera "Sekstetu" w warszawskim teatrze Bajka

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2011-03-04 08:33

Dariel Pertwee znany z takich seriali, jak "Święty", "Niewidzialny człowiek", czy "Alfred Joseph Hitchcock przedstawia" jest też autorem sztuki pt. "Sextet", napisanej dla teatru telewizji. Reżyser Jerzy Bończak dostosował ją do potrzeb sceny i niebawem zobaczymy ją w warszawskim Teatrze BAJKA.

"Sekstet" / Fot. mat. prasowe Teatru Bajka"Sekstet", to opowieść o wspólnej podróży sześciu osób na pokładzie jachtu. Na początku każda para zajęta jest sobą, lecz stopniowo atmosfera beztroskiego wypoczynku tężeje, zaś wspólne śpiewanie szant kończy się w pewnym momencie wymownym milczeniem. Nagle okazuje się, że słowa nie zawsze znaczą to, co powinny, a w miejsce harmonii pojawiają się emocje i prawdziwe pożądanie. Co z tego wyniknie? Tego dowiemy się oglądając spektakl w Teatrze BAJKA 18 marca.

W przedstawieniu zobaczymy: Renatę Dancewicz, Magdalenę Margulewicz, Magdalenę Wójcik, Piotra Polka/ Andrzeja Deskura, Tadeusza Chudeckiego, Wojciecha Wysockiego/Marcina Trońskiego.

Bilety można nabyć w kasie Teatru BAJKA (ul. Marszałkowska 138) lub przez Internet (www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketonline.pl)

A jak było na "Wariatce"? Dowiesz się klikając w ten link.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Obsada rzeczywiście extra, a i sztuka może być ciekawa. 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.03.2011 10:13

Te sprawy i te rzeczy są zawsze zajmujące... nie tylko w teatrze. Ale w teatrze można je obserwować z bezpiecznego oddalenia, a na pełnym morzu w czasie rejsu można wpaść w odmęty fal i marnie zginąć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

5* Ciekawe i extra obsada.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.