Facebook Google+ Twitter

Wkrótce premiera singla "Wojna" zespołu Zegarmistrz Czasu

 • Ewa Bo
 • Data dodania: 2010-12-29 08:44

3 stycznia 2011 roku odbędzie się premiera singla "Wojna" zespołu Zegarmistrz Czasu. Piosenka zostanie także zaprezentowana w łódzkiej radiostacji MegaStacja.

Zegarmistrz Czasu / Fot. z zasobów archiw. Zespołu Zegarmistrz CzasuZespół Zegarmistrz Czasu, to młody zespół zdobywający coraz większe uznanie na rynku muzycznym.

Powstał na początku 2009 roku. W obecnym składzie: Marta Owczarek (wokal), Maciej Malinowski (gitara solowa/prowadząca), Michał Pułas (gitara rytmiczna), Marcin Kaliński (bas), Jacob Kujawski (perkusja), Łukasz Wołosz (technik), Luna (przyjaciel i maskotka zespołu), Ewa Malinowska (manager) występuje od wiosny 2010 roku. Inspiracje czerpią z takich gatunków muzycznych jak hard rock, ska, reggae i wielu innych. Takie też wpływy słychać w ich piosenkach. Mimo, że każda z tych osób słucha innej muzyki razem potrafią stworzyć brzmienie pełne niepowtarzalnego klimatu.

Szczególne uznanie należy się wokalistce Marcie Owczarek, która swoim głosem, grą na skrzypcach i góralskim temperamentem wzbogaca i urozmaica to brzmienie. - Mamy ściśle określone cele muzyczne, do których konsekwentnie dążymy - mówią muzycy zespołu w rozmowie z Wiadomościami24.pl.

Jak nikt inny potrafią na swoich koncertach wzbudzić zachwyt wśród publiczności, która daje się porwać do wspólnej zabawy. Dzięki temu każdy koncert jest niepowtarzalnym przeżyciem muzycznym połączonym ze świetną zabawą - zarówno dla gości, jak i dla samego zespołu.

Wymienię tu kilka znaczących ich osiągnięć, chociaż lista ta jest dość długa. Zespół wziął udział w Zabrzańskim Suplemencie Rockowym 2010, byli częstymi gośćmi rozgłośni radiowych w tym międzynarodowej Radio-Aspekt.de i łódzkiej MegaStacja. Zajęli pierwsze miejsce w notowaniach Listy Przebojów międzynarodowej rozgłośni radiowej Aspekt Rock Charts oraz trzecie i czwarte miejsce w marcowym i kwietniowym notowaniu Regionalnej Listy Przebojów Gazety Wyborczej, a także wystąpili na koncercie z okazji 650. lecia Rudy Śląskiej Kochłowice.

Singiel zespołu Zegarmistrz Czasu, którego premiera odbędzie się 3 stycznia 2011 roku w łódzkiej radiostacji MegaStacja został zarejestrowany w studio nagraniowym Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie.

Serdecznie zapraszam do posłuchania zespołu Zegarmistrz Czasu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

JA
 • JA
 • 03.01.2011 20:31

"to dlaczego o nich nic nie słychać?"
Odpowiedź jest bardzo prosta: nie słychać ponieważ nie mają medialnej siły przebicia, nie maja na tyle odpowiednich znajomości albo i też ich działalność jest na tyle undergroundowa, że potrafią ich dostrzec tylko Ci, którzy chcą. Coldlight Project,Dreg,Niceness,B.S.T,Artyści Spalonego Teatru,Chaos Regine Research i wiele innych zespołów, które w tym momencie powstają lub też rozkruszają się niestety.Wszyscy tworzą coś innego odpowiednio wyróżniającego się i klimatycznego. Rock,Metal,Jazz,Funky,Hip-Hop,Reggae.Muzyka jest przecież dla nas-słuchaczy.
Nasze miasto to malutka kolebka ciekawych klimatów i chwała wielka TFP i innym lokalom, które urządzają przeglądy debiutów,bo własnie w taki sposób dowiadujemy się,że "tu" dzieje się coś a nie wielkie nic.
Nie neguję zespołu "Zegarmistrz Czasu" ale nie podoba mi się to przedwczesne ubarwianie.
Powtarzam zatem jeszce raz- poczekamy-zobaczymy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
do ja
 • do ja
 • 02.01.2011 16:36

Do "JA" - to dlaczego o nich nic nie słychać?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ja
 • ja
 • 02.01.2011 14:33

zgadzam sie, podchodze zatem do tego z wielkim " przymrózeniem oka", Częstochowska scena ma wiele ciekawszych i klimatyczniejszych zespołów,które wręcz zarażają swoim talentem, muzyką i osobowosciami dlatego poczekamy-zobaczymy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam nadzieję że singiel nie okaże się przereklamowany.

Komentarz został ukrytyrozwiń
m...
 • m...
 • 29.12.2010 22:15

dobrze,że coraz wiecej zespołów wychodzi z tzw. podziemia, jednakże usilna komercja nie przysparza laurów a wręcz odwrotnie... trzeba znać umiar . powodzenia

Komentarz został ukrytyrozwiń
Majka
 • Majka
 • 29.12.2010 17:54

To fakt, że trochę pompatycznie to brzmi ale ja byłam na ich dwóch koncertach i naprawdę się fajnie bawiłam. Fajnie, że coś się dzieje na tej scenie częstochowskiej :)

Pozdrawiam wszystkich cieplutko w te zimowe dni :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
lekcja na przyszłość
 • lekcja na przyszłość
 • 29.12.2010 17:44

popieram

Komentarz został ukrytyrozwiń
Opal
 • Opal
 • 29.12.2010 15:34

Czy to nie lekka przesada z tymi zachwytami na temat zespołu?
"Jak nikt inny potrafią na swoich koncertach wzbudzić zachwyt wśród publiczności" Znam wiele zespołów które to potrafią. Grupa wydaje dopiero swoją pierwszą płytę a mam wrażenie że zapowiedź dotyczy najnowszej płyty Roxette.
Nic nie ujmując grupie "Zegarmistrz Czasu" na takie entuzjazm mamy czas a grupie życzę wiele dobrego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.