Facebook Google+ Twitter

Wkrótce rusza XII Tattoofest w Krakowie

W dniach 3-4 czerwca 2017 r. w Expo Kraków, na ul. Galicyjskiej 9 odbędzie się jeden z największych festiwali tatuażu w Polsce i równocześnie jedno z najbardziej prestiżowych tego typu wydarzeń na eventowej mapie Europy.

 / Fot. Materiały OrganizatoraTo pierwsza i najdłużej kontynuowana impreza takiego formatu w kraju, do kalendarza wpisała się na stałe, a w tym roku będzie miała miejsce już dwunasta jej odsłona. W 2006 roku do udziału zaproszonych zostało dwudziestu siedmiu artystów, w tym roku będzie ich blisko 300.

Znaczenie i popularność Tattoofest, to przede wszystkim wynik obecności na tej imprezie najwybitniejszych, pochodzących z odległych, często egzotycznych zakątków świata artystów. Nigdzie indziej fani tatuażu nie będą mieli okazji zobaczyć ich wszystkich w jednym miejscu, pod jednym dachem. Po tatuatorskich wrażeniach, zwiedzający znajdą chwilę wytchnienia w strefie chill, w której będą ogródki z napojami, przestrzeń dla dzieci, strefa graffiti. Nie zabraknie bogatej oferty foodtracków i stanowisk gastronomicznych w ramach najbardziej popularnej imprezy kulinarnej w tej części kraju, czyli Najedzeni Fest.

 / Fot. Materiały OrganizatoraPonadto czas umilą też najlepsi DJ’e. Wszystkie atrakcje będące częścią festiwalu, planowane są tak, aby co roku zaskakiwać czymś nowym – jakością, pomysłami, oryginalnością. Dzięki temu nikt nie może się na Tattoofest nudzić, ani nowi goście, ani stali bywalcy.
Co wyróżnia Tattoofest na tle innych, podobnych imprez? Na pewno klimat. Ta pozytywna aura, to zasługa wspaniałych tatuatorów, którzy dzielą się z nami swoją charyzmą i wysokiej próby sztuką, ale także specyficznego podejścia i chęci wyznaczania nowych trendów
w organizacji.

Lista atrakcji przygotowanych dla zwiedzających powiększa się niemal każdego dnia. Na festiwalu wystąpi zjawiskowa gwiazda świata tatuaży – Lucky Hell. Na scenie festiwalowej zaprezentuje swoje elektryzujące show z połykaniem mieczy. Wśród stałych punktów Tattoofest odbędą się konkursy na najlepsze tatuaże, wykonywane w sposób konwencjonalny jak i technikami tradycyjnymi, wystawy, tatuowanie na bananie czy pokazy pole dance.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.