Facebook Google+ Twitter

Wkrótce startuje Warsaw Summer Salsa Festival 2010

9-11 lipca salsomaniacy zostaną porwani przez kubańskie rytmy - wszystko za sprawą 2. edycji festiwalu. Warszawska Praga zmieni się w tych dniach w gorącą Kubę.

Plakat / Fot. OraganizatorPrzez 3 dni będzie można uczestniczyć w warsztatach tanecznych na 2 poziomach zaawansowania. Początkujący będą poznawać kroki w szkole nr 7 (na ul. Targowej), zaś średnio zaawansowani i zaawansowani będą się szkolić w Koneserze, dawnej Fabryce Wódek oraz szkole nr 73 (na ul. Białostockiej). Po raz pierwszy wprowadzono warsztaty kizomby, które odbywać się będą w szkole nr 45 (na ul. Jagiellońskiej) oraz w Fun Dance Studio (na ul. Targowej). Zajęcia poprowadzą najlepsi tancerze salsy z całego świata: z Kanady, Indii, Portugalii, Włoch, Francji, Monaco, Kolumbia i Ekwadoru. W ramach warsztatów odbędą się również kursy bachaty, merengue, czy salsa tango.

- W tym roku gwarantujemy bardziej urozmaicony grafik - nowych, znakomitych instruktorów oraz warsztaty, które odbywają się w kilku lokalizacjach tworząc swoiste Miasteczko Festiwalowe na warszawskiej Pradze - mówi Monika Jędrzejewska, jedna z organizatorek festiwalu. - Tegoroczna edycja cieszy się większym zainteresowaniem, więcej osób bierze udział w warsztatach tanecznych (w tej edycji wprowadzony został karnet warsztatowy Kizomba Pass i obok salsy tańczymy oraz bawimy się w rytmach zmysłowej kizomby). Spodziewamy się także sporego grona uczestników z zagranicy (nie tylko Europy). Już wiemy, że liczba uczestników jest większa niż w tamtym roku i rośnie z dnia na dzień. Także na imprezach wieczornych spodziewamy się nawet do 1000 uczestników - dodaje.

Magna Gopal, jedna z instruktorek / Fot. OrganizatorW ramach festiwalu zaplanowano 3 gorące imprezy, które odbędą się w dwóch lokalizacjach: Koneserze, dawnej Fabryce Wódek (piątek i sobota) oraz klubie La Playa (niedziela). Na tegoroczny festiwal przybędą gwiazdy z całego świata: Magna Gopal, Super Mario, Nuno & Vanda, Anne & Anichi, Benjamin Nande, Susana Costa, Hamidine Thiam, Ricardo Recanati, Prince Tevin, Afrolatin Connection, Chris Winiarski, Michalina Podolska & Kamil Borecki, Amigos De Baile oraz szkoły: Salsa Libre, Montuno Aye, Salsa Sabrosa, Latin Groove. Za konsoletą zasiądą: DJ Javed, DJ Oso Blanco oraz DJ Mala Suerte. Podczas imprez przewidziane są pokazy gwiazd, niespodzianki oraz wiele konkursów. Ale to nie wszystko...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

no, w końcu coś z mojej działki ;D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.