Facebook Google+ Twitter

Wkrótce urodziny naszego Wodza

Mamy rok 2019. Już niedługo 18 czerwca i największe narodowe święto, czyli Urodziny Wodza. Cały kraj przygotowuje się do radosnych obchodów.

Zakłady pracy wciąż podejmują nowe czyny produkcyjne. Każda branża chce uczcić najukochańszego Wodza. Jak co roku, uwaga mediów skupia się na Państwowej Fabryce Pomników im. Jego Brata, która tym razem zobowiązała się do wykonania dodatkowych 700 pozłacanych obelisków na 70 urodziny Wodza, który – jak wiadomo - jest honorowym dyrektorem tej ogromnej fabryki.

Osiem lat już mija od tego historycznego momentu w dziejach Polski, gdy Wódz zdecydowanie wygrał wybory i odsunął od władzy zdrajców i wrogów Polski, wymierzając im następnie surowe, acz sprawiedliwe kary. Warto przypomnieć sukcesy Wodza.

Do Polski wróciła normalność. Nowo wybrany Sejm uchwalił 50 procentowe podwyżki dla wszystkich ludzi pracy, którzy oddali głos na partię Wodza oraz obniżył ceny wszystkich towarów. Euforia trwała do momentu, gdy wrogie działania kapitału zagranicznego doprowadziły do wielkich braków rynkowych. Zachodnioeuropejskie koncerny wykorzystały drobny pretekst w postaci symulowanego braku zysku i nagle wycofały się z rynku polskiego.

Oburzenie Wodza nie miało granic, tym bardziej że Państwowa Wytwórnia Pieniędzy non-stop drukowała setki miliardów nowych banknotów , z których spozierało łagodne lico Wodza. Złotówek było w bród, ale wrogowie ich nie chcieli. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Zamknięte wielkie hale i centra handlowe zostały znacjonalizowane i zamienione
na Ośrodki Reedukacji dla Wrogów Ludu, które szybko zapełniły się antyspołecznymi osobnikami i szpiegami. Kolejne wybory i Sejm okazały się niepotrzebne, bo geniusz Wodza wszystko uprościł.

Udało się uzdrowić służbę zdrowia. Po raz pierwszy w historii nie ma kolejek do transplantacji, co wyeliminowało korupcję. Jedną mądrą wodzowską decyzją odsunięto od zawodu wszystkich polskich transplantologów, a ich kliniki przekształcono w izby porodowe. Doskonale wpisało się to w prokreacyjną politykę wodzowskiej partii rządzącej. Pod hasłem zapewnienia wysokiego przyrostu naturalnego uchwalono nową politykę prorodzinną, która zagwarantowała trzykrotny
wzrost podatków dla małżeństw, które mają mniej niż czwórkę dzieci.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (63):

Sortuj komentarze:

ela
  • ela
  • 24.05.2011 05:56

Na wojenną ścieżkę Wódz wypuszcza młodzieżówkę, kiboli , pseudo internaute!

Komentarz został ukrytyrozwiń

WRESZCIE W DOMU!

Czyli na froncie wschodnim - bez zmian. Gdyby opisać to samo, ale inne uwzględnić aspekty, to nadal w domku jesteśmy. Taka długo droga i nadal/wreszcie nasz kochany kraj!

liczą się jednak powroty do domu...
wróciliśmy!
kolejny cud
...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wojtku, z estymą przeczytałem. Masz rację i tyle, po cóż nadwyrężać palców i klawiatury:). Niemniej jednak korci mnie więc;
@Adam Degler , Adamie miotasz się coraz częściej. Parafrazując Twój tekst........Proszę się jednak nie martwić, na pewno za osiem lat cała społeczność W24 zorganizuje wielką akcję składkową na kanapki dla Pana do więzienia. A w celi będzie telewizor i TVN 24 - cała prawda całą dobę :))) - bo poprzednie to wyraz niemocy i wewnętrznej szamotaniny, ........Za osiem lat pewna część społeczności W24 zorganizuje akcję składkową na samarę dla Pana do więzienia. A w celi będzie tylko radioodbiornik z jedynym odbiorem słusznej stacji- jakiej? Adamie określisz ją sam podczas rejestracyjnej procedury. Gwoli wyjaśnienia, samara to paczka. A w niej jedynie słuszne myśli wydane w oprawionej skórą bawolą poradniku itp potrzebne w tym miejscu niezbędniki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kol.Adamie Degler,
Rzeczywistość potrafi przerastać wszelkie literackie mniej lub bardziej udane imaginacje. Wystarczy popytać tych, którzy pamiętają Polskę lat 1945-1947. Mało kto wówczas przewidywał skalę zła, jaka się w kraju wydarzyła w ciągu następnych 8 lat. Proponuję poczytać o tamtych czasach.Pogłębianie wiedzy nikomu nie zaszkodziło.
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak to wspaniale wyobrazić sobie i poczuć w wyobraźni, że jest się ofiarą prześladowań. Niektórzy tak mają. Skoro tak Pan za tym tęskni, polecam kupić znicze i zapalić przy namiocie Solidarnych 2010 na Krakowskim albo powspominać Żołnierzy Wyklętych na stadionie. No ale wtedy nie pasowałoby to do tej misternej układanki, którą Pan sobie wyimaginował. Proszę się jednak nie martwić, na pewno za osiem lat cała społeczność W24 zorganizuje wielką akcję składkową na kanapki dla Pana do więzienia. A w celi będzie telewizor i TVN 24 - cała prawda całą dobę :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie napisałem, lecz chyba wszyscy wiedzą, że w 2019 roku panuje Wielki Cenzor, którego sama obecność powoduje, że obywatele nawet nie próbują czegokolwiek wrogiego pisać. W kilka lat po historycznych wyborach jeszcze próbowali, ale bardzo boleśnie się przekonali, że to nie popłaca. Nawet niegdysiejsi wielcy piewcy dawnego PiSu (z Gazety Polskiej, z Rzepy) ze zgrozą zauważyli, że pamiętna głośna sprawa sądowa , przeciwko bezdomnemu z dworca (który cos tam wybełkotał o Lechu K.) powinna była być Wielką Przestrogą , ale niestety, została zlekceważona.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy i zajmujący tekst! I świetnie się go czyta, gratuluję! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uffff....
Dobrze, że jest jednak tutaj myNaród, który sie na wszystkim zna, bo bez niego..... ani rusz :-(((

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 13.05.2011 14:21

MĄDRE PYTANIE - Robert Kamiński Dzisiaj 10:13
TRAFNA RIPOSTA - Adam Degler Dzisiaj 10:02
GŁUPIA ODPOWIEDŹ - wszystkiemu winien PIS I KACZYŃSKI - Wojciech Arciszewski Dzisiaj 11:02 REDAKTOR.
-
sie porobiło

Komentarz został ukrytyrozwiń

p.Robert Kamiński
1 cyt: " Pan Arciszewski krytykując ( krytyka negatywna – główne pojęcie Frankfurter Schule) PiS za domniemany autorytaryzm nie zdaje sobie sprawy jakimi pojęciami się posługuje, uważając je za swoje własne przemyślenia"
p.Robercie, wmawianie komuś, że nie zdaje sobie sprawy co pisze oraz że nieświadomie korzysta z cudzych przemysleń, z reguły jest traktowane jako "pusty argument" (gdy brakuje argumentów merytorycznych).

2.cyt: "Mówienie , że PiS jest ugrupowaniem dążącym do totalitarnych form sprawowania władzy jest zupełnie błędne" .
Argumenty, które Pan przytacza zupełnie mnie nie przekonują. Filozofowie, nie tylko ci powojenni nie raz i nie dwa filozofowali, a byt robił co chciał. Martin Luter, Fromm, Marcuse popełnili wiele błędów.

Oceniam to co sie dzieje dzisiaj w czasie rzeczywistym. Negowanie demokratycznie wybranych władz, buńczuczne hasła antyprezydenckie i antyrządowe, bojkot konstytucyjnych organów i instytucji, podżeganie do zadym, oskarżenia o zdradę, a do tego sama osobowość przywódcy PiS (zawsze skonfliktowany i gotowy na najbardziej egzotyczne sojusze, byle utrzymac władzę -vide casus Samoobrony). To mój osobisty osąd pana K. , niezmienny od poczatku lat 90-tych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.