Facebook Google+ Twitter

Wkrótce wręczenie nagród fundacji Polcul

Miesiąc temu dyrekcja Polcul Foundation im. Jerzego Bonieckiego przyznała wyróżnienia osobom zaangażowanym w budowę społeczeństwa obywatelskiego w Polsce oraz współpracę z jej sąsiadami. Wkrótce w Warszawie wręczenie nagród.

Miesiąc temu dyrekcja Polcul Foundation im. Jerzego Bonieckiego przyznała wyróżnienia kilku osobom zaangażowanym w budowę społeczeństwa obywatelskiego w Polsce oraz współpracy z jej sąsiadami. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w Warszawie, 19 maja br. o godz. 11.30 w bibliotece Muzeum Powstania Warszawskiego (ul. Grzybowska 79).

Wyróżnienie im. Jerzego Bonieckiego otrzyma Władysław Korowajczyk. Natomiast Zofii Telidze będzie wręczone wyróżnienie im. Ireny i Karola Dowoyna-Sylwestrowicz, Teresie Marczewskiej przypadnie wyróżnienie im. Staszki Kuratczyk i Zochy Nawojowskiej. Z kolei Dorota Parzymies uhonorowana zostanie wyróżnieniem im. Eudoksji Rakowskiej. Natomiast Zofia Wojciechowska z Radia Wnet otrzyma wyróżnienie im. Krystyny i Bolesława Singler za ożywiania życia społeczno-kulturalnego, działalność charatytatywną w Mrągowie i pomoc polskim dzieciom z Syberii.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.