Facebook Google+ Twitter

Włącz orkiestrę! Na 92 FM

Koncert na żywo transmitowany w radiu? Tak, to możliwe! Na dniach będziemy mieli okazję posłuchać Baltic Neopolis Orchestra w Polskim Radiu Szczecin lub bezpośrednio w sali koncertowej.

Plakat informacyjny / Fot. Materiał promocyjny otrzymany od organizatorów Baltic Neopolis Orchestra to młoda smyczkowa orkiestra kameralna. W składzie zespołu znaleźli się najlepsi muzycy aktywnie uczestniczący w lokalnych, ogólnopolskich i zagranicznych projektach muzycznych. Orkiestra powstała w 2008 roku z inicjatywy szczecińskich muzyków, a pierwszy koncert wykonany 18 maja 2008 roku zyskał miano najlepszego koncertu kameralnego w sezonie artystycznym 2007/2008. Ostatnio orkiestra zagrała charytatywny koncert pt. Zdążyć z pomocą w Katedrze pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie.

W imieniu muzyków zapraszam 6 maja 2010 roku o godzinie 19 wszystkich zainteresowanych twórczością Astora Piazzolla (1921-1992 r. kompozytor tanga argentyńskiego, wirtuoz bandoneonu, tanguero) do słuchania transmisji z koncertu na żywo w Polskim Radiu Szczecin na fali 92 FM. W programie znajdziemy między innymi: Oblivion i Libertango.

Jeśli zaś chciałbyś nie tylko posłuchać koncertu, ale i znaleźć się w samym centrum wydarzeń możesz wybrać się do studia Polskiego Radia Szczecin im. Jana Szyrockiego. Bilety do nabycia w cenie: 25 pln, a sprzedaż prowadzi: Radio Szczecin, Kasa Filharmonii Szczecińskiej, CKiT na Zamku.Muzycy / Fot. Materiał promocyjny otrzymany od organizatorów
Wiecej informacji na: balticneopolis.pl
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.