Facebook Google+ Twitter

Władimir Kliczko: "Obronię pasy zdobyte ze Stewardem"

Już w najbliższą sobotę Mariusz Wach skrzyżuje rękawice z Władimirem Kliczko. Ukrainiec stanowczo twierdzi, że obroni pasy zdobyte ze zmarłym niedawno trenerem Emanuelem Stewardem.

Kliczko jest pewny swojej wygranej z Polakiem. Nie lekceważy jednak przeciwnika. / Fot. Senator2108, GNU 1.2, http://commons.wikimedia.org/wiki/File:2010-Wladimir-Klitschko-Patrik-Meyer.JPG?uselang=pl Władimir jest pewny swego zwycięstwa w pojedynku z Polakiem. "Wach może mówić, co chce, ale ja obronię tytuły mistrzowskie, które zdobyłem razem z Emanuelem Stewardem" - komentuje Ukrainiec. Dla młodszego z braci Kliczko będzie to pierwsza od ponad ośmiu lat walka bez zmarłego pod koniec października trenera, Emanuela Stewarda.

Zobacz także: Wach: "Za wszelką cenę będę chciał odebrać pasy Kliczce""

Menadżer pięściarza, Tom Loeffler, podkreśla, że stanowi to dla Władimira dodatkową motywację. Twierdzi, że bokser był bardzo związany ze swoim trenerem. Traktował go jak ojca.

Zmiana terminu walki nie była brana pod uwagę. "Taka opcja nie wchodziła w grę, ponieważ Emanuel chciałby, żebyśmy kontynuowali pracę w kierunku w którym on skierował Władimira. Wach to bardzo dobry przeciwnik, ale wierzę w wygraną Władimira" - komentował Johnathon Banks, który przygotowywał Kliczkę do walki z Wachem po śmierci Sandersa.
Stawką sobotniego pojedynku są mistrzowskie pasy federacji WBA, WBO, IBF i IBO. Jak podaje serwis ringpolska.pl, dla Ukraińca będzie to dwudziesty drugi pojedynek o mistrzostwo świata. Transmisję z gali dostępna będzie w systemie Pay Per View. Za dostęp trzeba będzie zapłacić 40 złotych. Gala w Hamburgu rozpocznie się o 19.35,

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.