Facebook Google+ Twitter

Władimir Putin za kratkami? Na YouTube to możliwe [Wideo]

W serwisie YouTube ukazał się film, na którym Władimir Putin znajduje się na sali sądowej, zamknięty w klatce. Premier Rosji występuje w roli oskarżonego. Nagranie zostało zmontowane, ale obejrzało je już ponad 2 mln ludzi. Zobacz je i Ty!

Screen strony / Fot. YoutubeJak czytamy w wydaniu internetowym dziennika Polska The Times, głos zza kadru tłumaczy, że Władimir Putin odpowiada m.in. za nadużycia władzy, oszustwa finansowe oraz "udział w przygotowaniu aktów terroru mających na celu zasianie strachu wśród obywateli i wywarcie presji na organy państwa".

Niespełna minutowe nagranie w ciągu dwóch dni zdobyło ogromną popularność. Zobacz Władimira Putina za kratkami:



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (20):

Sortuj komentarze:

Anna Maria
  • Anna Maria
  • 16.02.2012 20:51

Super!

Komentarz został ukrytyrozwiń
NSZZ
  • NSZZ
  • 16.02.2012 20:20

Normalni Rosjanie byliby najlepsi. Po prostu normalni.

Komentarz został ukrytyrozwiń
@NSZZ
  • @NSZZ
  • 16.02.2012 18:59

P.S. No właśnie co lepsze? Ruscy nacjonaliści czy czerwoni?

Komentarz został ukrytyrozwiń
@NSZZ
  • @NSZZ
  • 16.02.2012 18:57

Komuniści byli, są i będą. Szczególnie w Rosji. Putin jak przegra, to i tak ktoś zaufany władzę odziedziczy. Krowy, która złotym mlekiem sika się nie oddaje do rzeźni od tak.

Komentarz został ukrytyrozwiń
NSZZ
  • NSZZ
  • 16.02.2012 16:11

Komuniści może i nie popierają Putina, ale jak tak dalej będzie rządził to dzięki niemu dojdą do władzy. Albo nacjonaliści, ale wtedy to już z nami kaput.

Komentarz został ukrytyrozwiń
@NSZZ
  • @NSZZ
  • 16.02.2012 16:01

Komuniści nie popierają Putina. Jego polityka jest przeciwieństwem idei komunizmu. Zlikwidował oligarchów, żeby na ich miejsce wyprodukować kolejnych, tyle że jemu lojalnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
NSZZ
  • NSZZ
  • 16.02.2012 12:02

PRECZ Z KOMUNĄ! PRZECZ Z KGB! PRECZ Z PUTINEM!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maria
  • Maria
  • 16.02.2012 12:00

A co tu się dziwić? Dzikusów dzikich miejsce jest w klatce, szkoda, że to tylko fotomontaż :(

Komentarz został ukrytyrozwiń
popieram to
  • popieram to
  • 16.02.2012 11:57

Moi kandydaci przechodzą dalej ale jest ich stanowczo za mało.Teraz ty Arnold albo tacy jak my powinni glosować na tych samych ludzi .Przegonić tą obecną bandę (PO,PiS, PSL ,SLD ) i niech bedzie wreszcie w Polsce normalniej .Kryminalistów z tych partii co wymieniłem ukarać i powsadzać do kryminału a takich biznesmenów typu :uwłaczających się na majątku narodu polskiego, w złodziejski sposób, rowniez dokładnie prześwietlić i w większości umieścić tam gdzie siedzi Putin albo Tymoszenko,

Komentarz został ukrytyrozwiń
Arnold
  • Arnold
  • 16.02.2012 10:01

@popierać
A próbowałeś kiedyś partię stworzyć? Do rejestracji trzeba 1000 osób. Tylu znajomych nawet na fejsbuku nie mam.