Facebook Google+ Twitter

Władze Celticu pomogą rodzinie zamordowanej Polki

Władze Celticu Glasgow są wstrząśnięte tym, co się stało w Szkocji i dlatego postanowiły pomóc rodzinie zamordowanej Angeliki. Poinformowano o tym na oficjalnej stronie klubu.

Tragedia wydarzyła się na początku października. W kościele św. Patryka w Glasgow znaleziono ciało zamordowanej Polki. Jak informuje rzecznik prasowy klubu, wszyscy byli wstrząśnięci tym, co się stało, a dowiedziawszy się o sytuacji, w jakiej znajduje się rodzina zamordowanej 23-letniej studentki, postanowili przekazać pięć tysięcy funtów na pokrycie kosztów przewozu ciała Angeliki do Polski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

To w końcu Polki czy Angielki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

*Władze Celticu pomogą rodzinie zmordowanej Polki* - a czym Ona się tak zmordowała

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z tego co wiem, to Angelika była zdolną studentką, a nie menelką czy bezrobotną. Z pewnością by w Polsce urządziła się na wysokim poziomie, zwł. gdyby poznała odpowiedniego męża. Na miejscu Brytów byłbym zaszokowany podwójnie - raz że morderstwo, ale dwa - konstatacja, że taka dziewczyna gdyby urodziła się na Wyspach to byłaby damą, a Jej rodzina by nie żebrała o funty na przewóz zwłok. Boże, gdzie my się znaleźliśmy w Europie? I pewnie ten drugi punkt przeważył chęć pomocy. A może pomagają wszystkim zabitym na Wyspach?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.