Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28327 miejsce

Włamali się do kasy biletowej i ukradli... rozkłady jazdy PKP

W ostatnich dniach na tory nie wyjechało kilkadziesiąt pociągów. Na dworcach panuje bałagan informacyjny, gdyż nie zawsze wiadomo jakie pociągi odjadą, a jakie nie. Może dlatego na jednym z dworców PKP doszło do niecodziennej kradzieży...

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Mattox / SXCWczoraj wieczorem policja została zaalarmowana o włamaniu do kasy biletowej na dworcu PKP w miejscowości Smętowo Graniczne. Na miejsce natychmiast skierowany został policyjny patrol.

Policjanci szybko rozpoczęli sprawdzanie co zginęło z kasy PKP. Jak się okazało, złodzieje nie zabierali wszystkiego "jak popadnie". Nie zginęła ani gotówka, ani komputer czy drukarka. Sprawcy zabrali... dwa rozkłady jazdy pociągów o łącznej wartości 5 zł.

Stróże prawa błyskawicznie "zdobyli informacje", które doprowadziły do zatrzymania sprawcy tego przestępstwa. - Dworcowy włamywacz został ujęty w pobliżu dworca. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie - mówi mł. asp. Marcin Kunka, rzecznik starogardzkiej policji.

Wiadomo już, że "rozkładowy złodziej" miał wspólnika. Jak zapewnia nas policja, jego zatrzymanie jest już tylko kwestią czasu.

Na zakończenie warto jeszcze dodać, że za dokonanie kradzieży (także rozkładu) z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.